לקט הזמנות רענן מבית המיתוגיה

30.06.14

 

אחד הנושאים הבוערים ביותר בכל הנוגע לארגון ותכנון חתונה אורבנית כהלכתה הוא כמובן נושא ההזמנות, כי אחרי הכול אין כמו התחושה הזו בין הידיים של נייר שנבחר בקפידה רבה.

 

מאז עלייתו של הבלוג-מגזין שלנו לאוויר ועד היום, היינו עדות לתהליך התפתחותן של הזמנות חתונה וזכינו לראות כיצד הן מטפסות במעלה הרשימה ותופסות מקום מכובד בראשה. היום כבר לחלוטין לא מדובר בפיסת נייר המציינת כמה פרטים טכניים הנמסרים לאורחים, אלא מדובר בטיזר של ממש אשר מעיד פעמים רבות על החוויה העתידה להתרחש בחתונה.

 

 

לאחרונה קיבלנו אל ידינו אוסף הזמנות מבית המיתוגיה,  ליקטנו את המשובחות ביותר, וכעת אנו חולקות עימכן בשמחה את אלה שמספרות את הסיפורים המעניינים ביותר, סיפורים של אהבה ועיצוב גרפי במיטבו. שנתחיל?

 

מגע הקסם של הדויליז

מקומן הטבעי של מפיות הדויליז הוא לרוב במסיבות תה, אך לאחרונה אנו רואות שימוש הולך וגובר במפיות דויליז לצורך עטיפת הזמנות, ואנו בהחלט אוהבות את שעיננו רואות. הדויליז מעניקות טאץ׳ קלאסי, בעוד שהשילוב עם חוט הרפייה בדוגמא הבאה לוקח את ההזמנה למקום טבעי ובלתי מתאמץ.

 

 

 

 

אהבת יונק הדבש

שילוב מקסים בין יונק דבש לבין ורדים העלה חיוך גדול על פנינו, שכן הזמנות מאויירות בהחלט מאפשרות שפע יצירתיות, בדיוק מן הסוג שרואים בהזמנה. חוט הרפיה העוטף אותן בתוספת התווית התואמת תורמים למתיקותה של ההזמנה כולה.

 

 

 

Happily Ever After

לפעמים דווקא הפשטות היא זאת שכובשת, בדיוק כמו ההזמנה המינימליסטית שהינכן רואות כאן. על קידמתה מתנוסס הכיתוב הכי רומנטי שיש ״Happily Ever After״, אשר מזמין אותנו להצטרף לסיפור האגדה של בני הזוג.

 

 

 

 

נקודות, נקודות

ישנן הזמנות שמדגימות לנו כיצד ניתן לקחת את כל אחד מצדדי ההזמנה למקום קצת שונה: הצד הקדמי צבעוני יותר ומורכב מנקודות על גבי נקודות שמככבות על גבי רקע פסטלי, בעוד שצידה האחורי - זה עם הכיתוב, נקי ומינימליסטי. אז מי אמר שאי אפשר ליהנות מכל העולמות?!?

 

 

 

סיי צ׳יז!

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בעולם החתונות הישראלי הינו ה-Photo Booth, אותה עמדה במסגרתה בני הזוג והאורחים יכולים להשתעשע בתמונות צבעוניות וכיפיות. בעיצוב ההזמנה הבאה אנו רואים פרשנות ישירה של הטרנד הזה, באמצעות הזמנה בגודל לא שגרתי אשר אליה מחובר סטריפ תמונות של בני הזוג המשתעשעים זו עם זה בעמדת הצילום.

 

 

 

ים של פרחים

ההזמנה הבאה מתקשרת באופן ישיר לטרנד הבוטאני עליו כבר דיווחנו לכן: איורי פרחים מעטרים בעדינות את ההזמנה משני צידיה וכך הם יוצרים מסגרות צבעונית אשר אינן משתלטות על העיצוב ובו-זמנית מחמיאות לו עד מאוד.

 

 

 

 

מסביב לעולם ב-80 יום

מעוניינות בטיול קטן מסביב לעולם? ההזמנה הבאה לוקחת אותנו להרפתקה שכזאת בזכות המפה הגדולה שמעטרת את קידמת ההזמנה ושלל אייקונים נוספים הלקוחים מעולם הטיולים כמו למשל ספינה ומצפן. על הדרך היא מכניסה אותנו לעולמם הפרטי של השניים העומדים מאחוריה…

 

 

 

עיצוב וצילום: המיתוגיה

 

כל-כך הרבה רעיונות, כל-כך הרבה… כלות אורבניות יקרות, אנו בהחלט מקוות שהפוסט הבא מילא אתכן בערימות של השראה, לגבי עיצוב ההזמנה שתהיה מיוחדת אך ורק לכן. 

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: