לקט הזמנות מבית "טונה אדומה"

27.06.13

 

הזמנות, הזמנות! היום, יש לנו בעבוריכן לקט הזמנות שעוצב בכשרון גדול על-ידי הבנות המתוקות, מעין ויוליה, מ"טונה אדומה" - סטודיו לעיצוב.

 

ביקשנו מהן לשתף אותנו בשלל ההזמנות שיצרו לאחרונה וגילינו כי באמתחתן לא אחת, לא שתיים ואפילו לא שלוש הזמנות… אלא ים של הזמנות נפלאות שרק מחכות לנו שנחלוק אותן עימכן, והנה אנו חולקות.

 

כל אחת מן ההזמנות שתיראו כאן היום עוצבה במיוחד עבור הזוג שעומד מאחוריה ולכן ההתאמה בינה לבינם - לא יכלה להיות טובה מזה. האהבות שלהם, הרצונות שלהם, הבחירות שלהם, כל אלה גם יחד מגולמים בהזמנה האחת והיחידה הזאת, ההזמנה שלהם. שנתחיל? הפעם בחרנו לספר לכן מה אנחנו אהבנו בכל הזמנה והזמנה.

 

 

 

הזמנת החתונה של שיילה וגל היא הזמנה מתוקה להפליא! פשוט כך. הפורמט הריבועי, הפרחים הצבעוניים שמעטרים את התמונה הזוגית וכמובן גם התמונה הזוגית של השניים (בשחור-לבן) - הם בעיננו השילוב המושלם שהעניק רמזים חינניים לחתונת אביב פורחת.

 

 

 

 

קלאסית? מדליקה? אולי היא בעצם גם וגם! משחק עדין בין שני צידיה של ההזמנה יצר בעיננו את העניין האמיתי בה. אלמנט מן הצד האחד, ממשיך לתת את אותותיו גם בצד השני כשאל החגיגה מצטרפת גם טיפוגרפיה נפלאה שמעשירה ומעשירה.

 

 

 

 

עץ זוגי, העץ הזוגי של מיכל ואיל. כך קראנו לו כבר במבט ראשון, לפני שהתעמקנו בכל הפרטים שגורמים להזמנת החתונה הזאת להיות עשירה כל-כך: עשירה בצבעים, בטקסטורות ובאלמנטים גרפיים שונים.

 

 

 

 

כמה מינימליסטית, ככה יפה. ובשביל לתת לה את הטאץ' הסופי באמת, נקשרה היא בסרט זהב דקיק. המסגרת האפורה תוחמת את ההזמנה ומדגישה את הפרופורציות הריבועיות שלה, כשלפתע פתאום זולג לתוכה הצבע הצהבהב ומתפקד כרקע נפלא לשמותיהם של אדם ורחל.

 

 

 

 

שיבולים! יפות, ענוגות, וכמובן גם מזכירות לנו את כל הטוב שיש לארצינו הקטנה להציע. שימח אותנו לגלות אותן מתנוססות בגאווה על הזמנת החתונה של דוד ומרווה, שבחרו לחגוג את נישואיהם ממש בסמוך לערב חג השבועות.

 

 

 

 

טיפוגרפיה מקסימה, זוג ציפורים על ענף, נייר בגוון הנכון, פרופורציה מושלמת - כל אלה גרמו לנו מאוד להצטער על כך שלא קיבלנו הזמנה לחתונתם של עדן ונמרוד. 

 

 

 

 

תמונה יפה תמיד מעלה חיוך על פנינו, וכשמדובר בזוג ידיים אוהבות - החיוך מגיע מהר מן הצפוי. יחד עם זאת, כשבוחרים בתמונה חשוב לזכור כי מלאכת העיצוב אינה נעשית קלה יותר, אלא להיפך, ולכן ההתערבות הגרפית העדינה שנעשתה כאן בהחלט ראויה להערכה.

 

 

 

 

אחרי שהבטנו בהזמנת החתונה של שירין וטל התחשק לנו לקפוץ לים, לטייל על החוף ולצפות בשקיעה, בדיוק כפי שמתאר האיור העדין שמתנוסס עליה. צבעי ההזמנה נראים כאילו נבחרו בקפידה רבה, תכולים לצד צהובים, ואם תעיינו בה היטב תמצאו גם צמד סוסוני ים מתוקים.

 

 

אחח… כמה חבל לנו שמצבור ההזמנות המשובח הזה הגיע לסיומו, אך היו בטוחות שהבנות היקרות מ"טונה אדומה" עובדות כבר במרץ על הדבר הבא. ואנחנו, נשמח לשתף אתכן בו - כמו תמיד! 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: