לקט הזמנות מאוירות מבית ליניקה

22.03.15

אחד הטרנדים החמים ביותר בימינו הוא איור וכשאנחנו מדברות על טרנדים - לאו דווקא מדובר בגזרת החתונות האורבניות בלבד, כי מדובר גם במגמה מתחזקת בעולם האופנה והאמנות, כפי שכבר סיפרנו לכן בפוסט ההשראה המיוחד. 

 

 

 

 

 

מיותר לציין שכאשר הראדר שלנו מזהה טרנד בולט כל כך, הדבר גורם לו להשתולל מרוב פעילות ולנו לחפש את הביטויים הכי יפים שלו בתחומנו.

 

 

 

 

 

לא היה צורך להרחיק בחיפושים, שכן את האיורים היפים מצאנו בעולם ההזמנות הקסום של לינוי מ-סטודיו ליניקה

 

 

 

 

 

 

דמויות מאוירות, נופים, חיות מחמד ושלל אלמנטים מתוקים מעטרים את ההזמנות הצבעוניות, עד שהצפייה בהן ממש מרגישה כמו עיון בספר איורים אהוב. כל הזמנה כזו - למרות שהזוג לא מופיע בה עם תמונה אמיתית שלו, מספרת לנו סיפור אודות אישיותם, אודות כל מה שהם אוהבים ובעיקר על האהבה שלהם זו לזה.

 

 

 

 

 

אם בעבר להזמנות היה שימוש פורמלי בלבד - אוסף פונטים ואולי גם כמה עיטורים קטנים שכל מטרתם הייתה לספק מידע אינפורמטיבי לגבי החתונה, הרי שהזמנות מאוירות מוסיפות מימד קליל יותר לקונספט, שלא לדבר על כך שהן הופכות אותן למיצג אמנותי של ממש - כזה שכיף לתלות על דלת המקרר גם חודשים אחר כך.

 

 

 

ובאשר ללינוי עצמה? כשמביטים בהזמנות מביטים כי עולם האיורים הוא המקום הטבעי שלה, שבו את הדמויות היא מעירה לחיים באמצעות שלל צבעים, כל דמות והאישיות הייחודית לה בדיוק כפי שכל הזוגות שלה הם יחידים במינם.

 

 

 

חידושים וטרנדים במוצרי נייר תמיד עושים לנו כיף גדול!

 

קרדיטים

עיצוב וצילום: סטודיו ליניקה

מאת:כלות אורבניות
תגיות: