לצאת מהקופסא!

28.09.10

 

נעלי כלה צבעוניות? אז למה לא בעצם? מי אמר שאת צריכה לנעול רק נעליים בצבע לבן, שמנת, כסף או זהב? לכל אחת מאיתנו יש את העדפות הצבעים שלה ביום-יום, העדפה שבהחלט יכולה לבוא לידי ביטוי גם ברמת הנעל בחתונה. בנוסף, עניין הצבע פותח בפנייך עולם שלם של אפשרויות (עם פלטת צבעים וטרנדים המתעדכנים מעונה לעונה), ולא מותיר אותך מתוסכלת מאותן חנויות נעליים ספציפיות.

 

מידי פעם בפעם, מבליחה לה דוגמא של מישהי נועזת אשר עשתה את הבלתי ייאמן ובחרה בנעליים צבעוניות. אם יודעים לשלב את הצבעוניות הזאת בדרך הנכונה, הדבר יכול להכניס משב רוח רענן ולהפוך את המראה שלך למשהו שהוא כל כולו את.

 

אם כן, נעבור קצת לפרקטיקה ונראה כיצד יכולים הדברים להשתלב בפועל:

• אם בחרת בשמלת קצרצרה הנעל בהחלט תקבל את מלוא החשיפה. היא תיתפס בעדשת המצלמה מכל זווית אפשרית כמעט וכדאי לחשוב עליה במשמעות של "פיס אופנתי".

• נעל צבעונית בשילוב עם שמלה ארוכה, תבצבץ מפעם לפעם בצילומים או בשלב הריקודים ותוסיף קריצה חיננית ללוק כולו. אפשרויות הצבעים העומדות לרשותך הן באמת אינסופיות, כאשר מצד אחד את יכולה לבחור בצבעים שמרניים כגון: כחול, סגול ומן הצד השני תמיד תוכלי לבחור בצבעים סקסיים ונועזים יותר כדוגמת הפוקסיה.

• צבע הנעל יכול לקבל ביטוי נוסף באלמנטים משלימים של הופעתך: אקססוריז לשיער, תכשיטים, זר הפרחים, מניקור ופדיקור. אם תלכי רחוק יותר הוא יוכל אף להשלים בצבעיו אלמנטים של סביבת החתונה עצמה: עיצוב המקום, צבע השמלות של השושבינות הקטנטנות (אם יש כאלה) ועוד.

• אחד היתרונות הגדולים ביותר של נעליים צבעוניות היא היכולת לנעול אותן גם לאחר האירוע עצמו, דבר המאפשר לך לפנק את עצמך בזוג נעליים איכותיות במיוחד. במקרה בו רכשת נעליים לבנות, השימוש החוזר יהיה בדרך-כלל עניין קצת יותר בעייתי.

 

אז אחרי שסקרנו את הטרנד הצבעוני הזה נסכם את הדברים במשפט קצר של כוכבת קולנוע אמריקאית מן העבר, קייטרין הפבורן, אשר אמרה:

"If you obey all the rules, you miss all the fun" ואנו מאמינות בלב שלם שנעליים לבנות זהו בהחלט מיתוס שאפשר לשבור! ✔✔✔

 

www.greenweddingshoes.com

 

 

www.greenweddingshoes.com

 

 

www.lovelybride.com

 

 

www.greenweddingshoes.com

 

 

www.thebridescafe.com

 

 

www.trendsettingwedding.com

 

 

www.thebridescafe.com

 

 

www.stylemepretty.com

מאת:כלות אורבניות