"לפרוש כנפיים ולעוף..."

16.07.12

 

מזג האוויר החם והלח הזה עושה לנו חשק להנות מאיזה משב רוח קריר ולתת קפיצה קטנה מגובה של 12,000 רגל לפחות. אך מכיוון שחלומות לחוד ומציאות לחוד, החלטנו להסתפק הפעם בתמונות של אלכסנדרה ודימה, אדריכלית ואיש מחשבים, שעשו את הקפיצה הזאת במקומנו.

 

 

כשבוע לפני צילומי הזוגיות של השניים, החליטה אלכסנדרה להפתיע את דימה והזמינה לשניהם צניחה משותפת. הקונספט הראשוני לצילומים מוכרח היה להשתנות, ועניין הצניחה שנכנס לתמונה, הביא עימו את הסיפור הרומנטי ביותר שניתן היה להעלות על הדעת למטרת הצילומים.

 

 

 

ואם אתן בענייני סיפורים וצילומי הזוגיות שמתעדים אותם, ההמלצה החמה היא תמיד לבחור בסיפור שהוא למעשה חוויה בשניים. כזאת שתירשם בספר הזכרונות הזוגי, כשהזוג יוכל לנסוע בזמן, להביט בתמונות ועדיין להתרגש בכל פעם מחדש כאילו זה קרה ממש אתמול. כשהבטנו בתמונות של אלכסנדרה ודימה ידענו מייד שסיפור כמו זה, אפוף ברומנטיקה ובאדרנלין הוא לחלוטין לא מסוג הסיפורים שישכחו במהרה.

 

 

 

על הסטיילינג בניחוח החו"לי הזה היתה אחראית Beccy Blue Marmalad, שעיצבה את הסטים עם מוטיב של טיול מסביב לעולם, אחד כזה שהזוג מתכנן לעשות ממש בקרוב. לכן, היה זה רק מתבקש למצוא מזוודה, גלובוס, מפת עולם ומטוס על סט הצילומים ולגרום ללוקיישן מאוד ישראלי להרגיש קצת כמו המערב הפרוע עם נגיעות רטרו מתוקות.

 

 

 

אז מה אתן אומרות על הצילומים של הזוג היפה הזה? עשו לכן חשק לארגן איזו קפיצת הפתעה משותפת? אנחנו לא מתפלאות!

 

 

 

 

 

 

✈✈✈

 

סטיילינג ועיצוב פרחים: Beccy Blue Marmalad

צילום: אלכסיי קודריק

מאת:כלות אורבניות