לעוף על כנפי הדמיון

03.01.15

אם תשאלו כל מעצב או מעצבת, אילו סוגי זוגות הם הכי הכי אוהבים - הם לבטח יגידו להם שהם אוהבים את כולם, אבל שמור מקום מיוחד בלבם עבור זוגות ספונטניים, מהסוג שזורם עם כל הצעה, סומך על הבחירה שלו באנשי המקצוע ב-100% ופשוט מאפשר להם לעשות בדיוק את מה שאוהבים, כך שיישקף גם את אישיותם. התמזל מזלן של המעצבות לבית MOOD לפגוש בזוג קליל שכזה, גל ושי - שכל הצעה שהציעו להם, נתקלה בתשובה חיובית. עבור אנשים יצירתיים התשובה "כן", יכולה למלא את הריאות בהמון אוויר ולאפשר להם לעוף על כנפי הדמיון וכך גם קרה כשהתבקשו לעצב את החתונה הצבעונית והכיפית שאנו רואות כאן לפנינו.

 

 

 

 

 

לא קשה להבחין בכך שהצבע הדומיננטי ביותר באירוע היה הכחול, שהרי הוא מככב בכל מקום ומקום. מה שכיף בצבע הזה, הוא שאפשר לתת לו פרשנויות אחרות ובכל פרשנות שכזו הוא ממלא מקום אחר. בחתונה של גל ושי לדוגמא, הכחול שלנו השתלב בעיצוב באווירה כפרית, עם מפות פיקניק משובצות, כריות עם הדפסים, פמוטים ועששיות עם נרות ואיך לא - גם בקבוקים כחולים. סידורי שולחנות ארוכים -ארוכים ובהם סידורי פרחים ירוקים ולבנים בגבהים שונים, השתלבו בצורה הרמונית עם הכוכב הכחול שלנו ובשילוב עם התאורה של "ביער" - נוצר לו שילוב שממנו לא ניתן להתעלם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם הומור עם קריצה לבני הזוג לא היה חסר לנו בעיצוב, שהתבטא בכלבה האהובה של בני הזוג שלקחה חלק בחגיגה והפציעה על כל מיני מוצרי מיתוג קטנים, כמו למשל בחותמת שעל נייר הקראפט שהמתין לאורחים על גבי השולחנות. לעומתם, החופה עצמה הייתה מאוד ניטראלית: עשויה מעץ במבוק טבעי בשילוב עם ירק ופרחים לבנים. אהבנו את האופן שבו ההפתעה הכחולה נשמרה עבור האורחים בפנים ואילו רק שלטי ההכנה לאירוע, כמו ביקשו לרמוז על מה שממתין להם שם, בעוד החופה המשיכה לשמור על הסוד.

 

 

 

 

מי ידע שהכחול יכול להיות צבע ורסטילי כל כך ולקחת את העיצוב למחוזות חדשים!

 

קרדיטים

 

צילום: חיים אפריאט

מיתוג וגרפיקה: MOOD

לוקיישן: ביער

 

מאת:כלות אורבניות