לעוף על כנפי הדמיון: הפקת חג מעודנת

29.09.16

אם יש דבר אחד שאהוב עלינו במיוחד בראש השנה - מעבר לאווירת החג המרגשת - זו המחשבה המפורטת שלנו על איך תיראה השנה החדשה שבפתח. מבחינתנו זו הזדמנות לשבת עם עצמנו בשקט, לקחת כמה נשימות ולהתחיל לעוף על כנפי הדמיון.

 

gallery4

 

gallery4

בהפקה החגיגית שלנו בחרנו לעשות בדיוק את זה - כלומר לדמיין את האווירה של השנה החדשה, רק בדרך וויזואלית הרבה יותר: תמונות ביוטי מעוררות השראה. שמנו פעמינו אל הקופיולה והתחלנו לבנות את החזון שלנו במציאות.

 

gallery9

 

gallery6

הדבר הראשון שמתקשר לנו לסוג השנה שהיינו רוצות שיאפיין את שנת תשע"ז, הוא רכות. היינו רוצות שזו תהיה שנה רכה, במובן העמוק של המילה: ימים נינוחים ושלווים, צבעי פסטל נעימים וחתונות מלאות רוך - כל אלה יחד יכולים להפוך את תשע"ז לרכה ונעימה כמו עלעלי הכותרת של הוורדים שמככבים בהפקה שלנו.

 

gallery12

 

gallery5

האיפור, מעשה ידיה המופלאות של קרן קורתי והשיער המהמם שעיצבה נופר שטרק מצטיינים ברכות: הם טבעיים, עדינים ומדגישים את יופיה הזוהר של הדוגמנית שלנו, מיקה וייס. השמלות בעיצוב שימקה והתכשיטים של תכשיטי מלכה, יוצרים טוטאל לוק נשי, עדין, רך ויפהפה.

 

gallery2

 

gallery3  

מאחר ושנה טובה באמת היא כזו שמשלבת בין שלווה להרפתקאות, בחרנו להוסיף למיקס גם סוקולנטים. הצמחים היפהפיים האלה הם עולם מלא בצורות גיאומטריות מענייניות וכל אחד מהם הוא עולם ומלואו, חוויה שכיף להביט בה. השילוב שיצרו בולדיס בין הוורדים לסוקולנטים, בזר הפרחים ובעיצוב שמסביב - גאוני בעינינו ומבטא רכות משולבת בקשיחות ועמידות.

 

gallery1

 

gallery 13

הבחירה של הצלמת מיטל חדד מ-35MM בזווית הצילום הבלתי שגרתית הזו, גם היא הרפתקנית, אבל תראו כמה היא משתלמת: בעינינו התמונות האלו לא רק מיוחדת, אלא גם יפהפיות ומעוררות השראה.

 

gallery7

 

gallery11

אלמנט חשוב נוסף בהפקה שלנו (שגם הוא משאלה לשנה החדשה), הוא אלגנטיות. עיצוב מעודן ושימוש בחומרים המשובחים ביותר יוצרים אווירה סופר אלגנטית ומוקפדת עד הפרט האחרון, ממש כמו החתונות שמתארחות אצלנו בבלוג.

 

gallery high10

 

gallery13

אז מה היה לנו כאן? רוך, הרפתקאות, אלגנטיות, מקוריות ושלווה; סך הכל נשמע לנו בדיוק כמו השנה שאנחנו מאחלות לעצמנו - ולכן. שנה טובה יקרות שלנו!

 

קרדיטים
לוקיישן: קופולה
צילום סטילס: מיטל חדד ל-35mm
עיצוב: ולדיס
שמלות: שימקה
איפור: קרן קורתי
שיער: נופר שטרק
תכשיטים: תכשיטי מלכה
דוגמנית: מיקה וייס

 

gallery10

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)