לעוף אל על בכדור פורח

27.07.13

 

פעמים רבות, בעודינו עמלות על דברים חדשים ומרגשים שיעלו לבלוג, מוחינו מפליג בדמיונות הרחק, הרחק מכאן… ומה אנו עושות בכדי לחזור אל העולם האמיתי? קופצות על טיסה בכדור פורח, והופ - שבנו אליכן בחזרה!

 

 

 

משום מה, חשבנו שרק בדמיוננו הם קיימים, כדורים פורחים, ולכן הופתענו לגלות אותם בחתונה אמיתית שנערכה ממש כאן, מתחת לאפינו. אך מכיוון שאנו מוקפות בכל כך הרבה אנשי מקצוע כשרוניים, ידענו מהר מאוד שהחלום הזה יבוא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת, ואכן - כך היה.

 

 

 

 

אז מהיכן הגיע הרעיון לחתונה שכזאת? כמובן מהחתן והכלה. ואם להיות ספציפיות יותר, הכול החל ביום בו קיבלה הכלה את הצעת הנישואין שלה בכדור פורח שריחף לו מעלה, מעלה בין עננים של אהבה.

 

 

 

 

נטלי מן היא המעצבת שנפל בחלקה הכבוד לאחוז בשרביט העיצוב ולנופף בו עוד ועוד עד שלוחות ההשראה יהפכו למציאות. מן התמונות שעיניכן רואות כאן אתן ודאי יכולות להבין שהם היו רבים וגדושים, וביחד הרכיבו הם את חתונת החלומות הזאת.

 

 

 

 

הדבר הראשון בו פגשו האורחים עם הגיעם לאירוע היה עמדת הכניסה המקסימה שכללה את פתקיות ההושבה, גם הן בצורת כדורים פורחים. הוסיפו לזה את מזוודות הוינטג' הצבעוניות, כדור הגלובוס, הכיפות התכולות, סידורי הפרחים המקוריים… ומהר מאוד תרצו גם אתן לגלות את המשכו של הסיפור העיצובי.

 

 

 

קבלת הפנים התרחשה באיזור הירוק ביותר בלוקיישן, הלא הוא המדשאה המזמינה ורחבת הידיים. בשטחה פוזר ריהוט גן עשוי ראטן, ושולחנות בר אשר כוסו בשתי שכבות של מפות: אחת בהירה ושנייה מנצנצת מעליה. פרחים גם הם היו שם כמובן, מונחים בצנצנות ובבקבוקי זכוכית שקופים, בצבעים של ורוד, קורל ושמנת, רכים ועדינים.

 

 

 

כשדמיינו את החופה שתשתלב באירוע, לא יכולנו לדמיין חופה מתאימה יותר מן החופה שעוצבה - חלומית ונוטפת רומנטיקה. היא הורכבה מגזעי עץ טבעיים, בד משי לבן שנפרש מעליה ופרחים שנשזרו בחינניות רבה כל כך ובצבעוניות שכמובן תאמה את שאר האלמנטים באירוע. שורות, שורות ארוכות של כסאות עץ לבנים ליוו אותה משניה צידיה והעניקו לאורחים את האפשרות לשבת ולקחת חלק בלתי נפרד בטקס הנישואין.

 

 

 

מחפשות עוד מוטיבים עיצוביים מקסימים? הם חיכו באיזור שולחנות הישיבה! אהבנו מאוד את המשחק עם השולחנות הרבים: עגולים, מרובעים ומאורכים, ועל כל שולחן סידור הפרחים המיוחד שלו, ביניהם: כדורים פורחים שנושאים סלסלות קש עמוסות בפרחים, ואזות שקופות מקושטות בפסי תחרה, סוקולנטים קטנטנים ועוד. ולסיכום - חתונה אחת עם עיצוב אחד, מהודק ומוקפד.

 

 

 

 

 

אחח… כל-כך חבל לנו שהמסע הזה נגמר, נראה כאילו הוא החל לפני שנייה אחת בדיוק. נוחתות אל הקרקע לאט, אבל ממש לאט, ובמוחינו  - לא מפסיקות לדמיין כבר את המסע הבא. בטוחות שהוא יגיע במהרה.

 

קרדיטים

עיצוב: נטלי מן

צילום: עדי כהן צדק

הפקה: טלי פייס

מאת:כלות אורבניות