לנה ושמוליק, 9.9.14

14.01.15

החיים בלב העיר לפעמים מעוררים חשק לנוף קצת שונה, רחוק מקו הרקיע העמוס בבניינים גבוהים - מקום שיש בו רק ירוק מסביב ואת השקט שמלווה את העצים. עבור לנה ושמוליק, לא מדובר רק בשאיפה השמורה לחופשות מיוחדות כי אם באורח החיים שלהם. השניים מתגוררים יחדיו בצפון ואחד התחביבים הקבועים שלהם - בכל מזג אוויר - הוא לצאת יחדיו לטיול משותף עם קפה, גיטרה ונשנושים, כשהמטרה של כל טיול שכזה הוא כמובן להעביר זמן איכות ביחד ולמצוא את ההשראה בטבע.

 

 

 

 

הצעת הנישואין התרחשה במהלך נופש משותף בצימר: לאחר שסעדו ארוחת ערב טעימה, קיבלה לנה מכתב עם כתב ידו של שמוליק ובו היה כתוב "הלוואי שתמיד תהי לידי כדי לומר לי האם יש לי פטרוזיליה בשן והלוואי שתגידי כן"... אז כפי שאתן בוודאי מנחשות, היא בהחלט אמרה כן, כי איך אפשר לעמוד בפני מכתב חמוד שכזה?

 

 

 

 

 

 

 

 

את החתונה החלו לנה ושמוליק לתכנן, תוך כדי הידיעה שכל הנופים שמלווים אותם ביום יום, צריכים להיות נוכחים גם במעמד הזה ולכן חתונה צפונית, עם אנשי מקצוע מקומיים ומוכשרים - הרגישה עבורם הכי טבעי שאפשר. לנה ושמוליק מתארים את המסלול שלהם למציאת אותם אנשי מקצוע כמסלול שרצוף בכיף והנאה, שהרי את עדי פרץ הצלם הם הכירו עוד לפני שהחתונה עמדה על הפרק ואילו השמלה של אילה וטין, היא הראשונה והאחרונה אותה לנה מדדה כי היא פשוט ידעה שהיא האחת עבורה ועם זה לא ניתן להתווכח.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הצילומים המקדימים שהתקיימו בגולן ובירדן היו אחד מרגעי השיא של היום מבחינה ויזואלית ועבור לנה ושמוליק הם הרגישו כמו ביקור בעוד אחד מהטיולים הקבועים שלהם - מה שאיפשר להם להיות נינוחים ושלווים, שהרי גם כך זו האווירה שהם בדרך כלל משרים זו על זה. לנה ושמוליק מספרים שעד היום, בכל פעם שהם מריצים מחדש את הרגעים הכיפיים מתוך האירוע, חיוך גדול עולה על פניהם בו זמנית והרי זו בדיוק המטרה.

 

 

 

 

 

לנה ושמוליק היקרים, אותו חיוך גם מסרב לרדת מעל פנינו מהרגע שהכרנו אתכם וללא ספק עשיתם לנו חשק לבקר בצפון!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: גן האירועים סולם יעקב

עיצוב: מעיין דרי

מוסיקה: אורגד עמר
צילום סטילס: עדי פרץ- A.D.I פתרונות צילום
צילום וידאו: האחים פרידמן
שמלה: אליה וטין
איפור ועיצוב שיער: אילה אדלשטיין
טבעות: לויס תכשיטים
נעלי כלה: רוני קנטור
נעלי חתן: sneaky steve
תכשיטים: איה בן יעקב
הזמנות / מיתוג: GrAfter
חליפת חתן: ZARA

 

מאת:כלות אורבניות