למבוגרים בלבד: מסיבת החתונה האורבנית של שלי ויובל

22.10.19

כולנו יודעות שאם יש דבר אחד שיכול לאיים על ההנאה שכרוכה בתכנון חתונה, מדובר ברעשי הרקע וההערות שמגיעים מגורמים חיצוניים. הרצון להתחשב מתנגש לא פעם עם הויז'ן של זוגות מסוימים ליום הגדול שלהם ויש מי שמחליטים לעשות את זה בדרך שלהם, ומגלים שבחרו נכון. ממש כמו שלי ויובל.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 1
הם הכירו במסיבה בבר טרנדי בתל אביב. פנים אל פנים, כמו שהיו מכירים לפני עידן הסושיאל והאפליקציות. המפגש הגורלי כמעט ולא קרה שכן שלי הייתה אחרי מחלה ועדיין על תרופות ושוכנעה על ידי חברה להגיע, ויובל כלל לא פקד את המקום באופן קבוע (או אף מקום אחר שהיה בפייבוריטים של שלי).

gallery 5

gallery 5

gallery 5

gallery 5
יובל עשה את הצעד הראשון אבל אחרי שיחה קצרה, שלי חזרה לחברותיה מבלי שביקש ממנה מספר טלפון.  לשמחת כולנו, הוא איתר אותה שוב במסיבה ולקח את המספר. לדייט הראשון שלהם יובל איחר כי נרדם (ביג נו נו!) אבל שלי, שסולדת מאד מאיחורים, לא כעסה ולו במעט - היא הרגישה שיש משהו מיוחד בבחור שעמד מולה.

gallery 9

gallery 9

gallery 9

gallery 9
השניים עברו לגור ביחד לאחר תקופה קצרה ושלי הפכה רשמית לאימא של דקסטר, כלבו האהוב של יובל, בו התאהבה ממבט ראשון. הצעת הנישואין הייתה אינטימית ונטולת רעש וצלצולים. אחרי שחגגו שנתיים יחד במסעדה בנווה צדק, יובל הציע טיול רגלי קצר. כשהגיעו לרחבת סוזן דלל, התיישבו על ספסל צדדי ושם ביקש יובל את ידה של שלי. 

gallery 13

gallery 13

gallery 13
ארגון החתונה היה מאוד פשוט מפני שהשניים ידעו בדיוק מה הם רוצים - חתונה חילונית ותל אביבית, בשישי בצהריים, שתהיה יותר מסיבה מכל דבר אחר. הם ידעו מראש שיתקלו בהרמות גבה והערות כשהחליטו להגדיר את החתונה כאירוע למבוגרים בלבד. צעד אמיץ לכל הדעות - בעיקר בחתונת שישי בצהריים.

gallery 16

gallery 16

gallery 16
השאלות, התהיות וההתנגדויות מצד ההורים לא ערערו את ההחלטה ולא השפיעו על שלי ויובל. הם הסבירו בנימוס וברגישות שזה מה שהולך להיות ויצרו עבור עצמם את האירוע שהם רצו. יאיר ניצני ערך עבורם טקס מרגש, החתונה הייתה מסיבה מטורפת לכל דבר ועניין, וחבריהם של שלי ויובל שהם בני גילם (בסביבות ה-35) נהנו מפאן טהור נטול ילדודס. רובם גם הודו לחתן והכלה על כמה שעות של כיף, חופש ומוזיקה כמו בימי הרווקות. 

gallery 19

gallery 19

gallery 19

gallery 19


שלי הייתה החלטית וקפדנית בבחירת הספקים וההשקעה השתלמה וניכרה בתגובות האורחים. בכל הנוגע לסגנון והקונספט, שלי שמה את מבטחה במעצבת שבחרה וכיוונה אותה רק בסוגי הכלים שהיא אוהבת ובצבעים העדינים אליהם היא מתחברת. 

gallery 23

gallery 23

gallery 23

gallery 23

gallery 27

gallery 28


gallery 28

טיפ מנצח: "זוגות צריכים להבין שזה האירוע שלהם והם אלו שצריכים לתת את הטון. כמובן שצריך להיות רגישים לרצונות של בני המשפחה, אבל לא על חשבון החלום שלהם. עליהם לוודא שהאירוע ישקף את מי שהם ואת מה שהם רוצים."

gallery 28קרדיטים:
צילום סטילס: אסף קליגר
מקום האירוע: בית השמחות
עיצוב האירוע: יערולי עיצוב אירועים ופרחים
שמלה: אייזן שטיין
חליפת חתן: Bamoss Square

+ קרדיטים נוספים


צילום וידאו: מיכאל לוי
קייטרינג: אגריפס
מוסיקה: דלית רצ'סטר - אטיסוטו
בר: בר-דאק
איפור: רועי אוחיון
עיצוב שיער: שני שוסטר
טבעות: דניאל מתת
נעלי כלה: ניין ווסט
נעלי חתן: Fiocco Nero
אקססוריז: ASOS
זר כלה: Shizen - flowers.coffee.nature
מגנטים: מגניסימו
עורך טקס: יאיר ניצני

מאת:כלות אורבניות