לכל סיר יש מכסה

30.07.13

 

אחד הדברים החביבים עלינו ביותר, הוא לפתוח את תיבת המייל שלנו בבוקרו של יום חדש ולגלות שבמהלך הלילה היא תפחה ותפחה, בדיוק כמו בצק שמרים ריחני. אמנם עוגה אנו לא מצפות למצוא שם (בינתיים...), אך בכל בוקר שכזה בהחלט מחכות לנו הפתעות אחרות, משמחות לא פחות, שמגיעות מכן - הכלות האהובות עלינו בעולם!

 

אתן יודעות עד כמה אנו שמחות לייעץ ולהיות לכן לעזר, ללוות אתכן צעד אחד צעד... ואז, כשמגיע הרגע לקבל את התוצרים המיוחדים שלכן, אז אנו מרגישות שזכינו באמת. זכינו בכן ואין גאות מאיתנו על כך.

 

היום, הרשו לנו לחלוק עימכן תוצר נוסף (חם חם מן התנור!), סרטון הסייב דה דייט של גלית, מאיירת ומעצבת גרפית ושניר, סטודנט לכלכלה. השניים החליטו לצלם סרטון מאוייר בטכניקת הסטופ-מושן, כי אחרי הכול, מה יותר מתוק מסרטון המורכב מאוסף של תמונות, רגעים ואיורים מתחלפים?

 

צילום: צילום מסך

 

לאחר שבועיים של הכנות אינטנסיביות לקראת צילומי הסרטון, הגיע גם זמנו של יום הצילומים המיוחל. הם גייסו לטובת העניין חצובה ו... כעבור 5 שעות של עבודה משותפת - חומרי הגלם היו מוכנים לעריכה. הסרטון כולו צולם בסימן של דברים שנועדו להיות ביחד, בדיוק כמו גלית ושניר ועבודת הצוות הנפלאה שלהם על הפרויקט הקטן הזה.

 

מוכנות לצפות בו? אתן יותר ממוזמנות! לחיצה קטנה על כפתור הפליי ומייד אתן צוללות לתוכו.

 

 

ולכם, גלית ושניר, נאמר תודה. תודה על בוקר של השראה והמון מזל טוב לקראת החתונה הקרבה ובאה!

 

♡♡♡

מאת:כלות אורבניות