לירון וזיו, 3.6.14

25.01.15

מבין כל המקומות בעולם, האהבה פגשה את לירון וזיו דווקא בחופשה בתאילנד, כשהם מוקפים בחברים משותפים. רק חצי שנה של דייטים נדרשו עבורם עם החזרה ארצה, כדי להבין שזה "זה", אז ארזה לירון את המזוודות שלה ועברה חיש מהר להתגורר יחדיו עם זיו.

 

גם ההכנות לאירוע התקיימו בדיוק באותה יעילות וגישה קלילה: לירון גייסה לטובת המבצע מפיקה ואת האמהות של השתיים, כולן הפשילו שרוולים וניגשו למלאכה - ואילו זיו? הוא נתן לזוגתו יד חופשית לעשות כרצונה ורק ביקש את עזרתה בבחירת הבגדים עבורו, כדי שיהפוך לחתן אורבני שכולו סטייל... כפי שהתמונות יוכיחו בהמשך, נראה כי שניהם עמדו במשימה בהצלחה.

 

הצעת הנישואין לעומת זאת, הייתה רחוקה מהגישה הפרקטית שאימצו בני הזוג לקראת החתונה והייתה מבוססת על רומנטיקה טהורה: לירון חזרה לבית מואר בנרות, עמוס בפרחים ועם קופסא אחת ומיוחדת... כפי שכבר אפשר לנחש, בתוך הקופסא חיכתה לה בציפייה רבה הטבעת. האם הייתן מסרבות להצעה שכזו?

 

לירון מספרת לנו כי היו שני נושאים שהיו סופר חשובים עבורה והיו כמובן האוכל, שכן האירוע נחגג בערב חג השבועות והמוסיקה שפשוט גרמה לאורחים להישאר על הרחבה כל הלילה. לפי האווירה השמחה שעולה מן התמונות, נראה כי לירון וזיו יכולים לסמן וי גם על שני הסעיפים הללו - רק תראו בעצמכן...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לירון וזיו היקרים, גם בסעיף "לגרום לכלות אורבניות לחייך" אפשר לסמן וי גדול, כי כך בדיוק אנו מרגישות!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: בית על הים 
הפקה: מורן גולדשטיין

עיצוב: שירי מנטושירי
קייטרינג:טעם וצבע

מוסיקה: רוי מאטיסוטו
צילום וידאו וסטילס: 50 מ״מ
שמלה: ליהי הוד
איפור:רות טולדו
עיצוב שיער:גל איידנגר
טבעות: ג'קסון
נעלי חתן: סטורי
תכשיטים: עגילים מאפרת. קסוטו
חליפת חתן: חולצה מסטורי מכנסיים מsketch
עורך טכס: בן ציון ציוני
מתנות לאורחים: חלות

 

מאת:כלות אורבניות