לירון ודריו, 30.8.12

19.02.13

 בוקר יום שלישי הגיע, ואנו בהחלט מקוות שהפוסט הבא יעביר לכן את הקפה של הבוקר עם חיוך גדול!

ומה יש לנו בשבילכן היום? זוג אורבני יפה, לירון ודריו, מהנדס ומעצבת גרפית ששוהים להם ברגעים אלו ממש באנגליה, ולומדים לתואר השני - כל אחד בתחומו הוא.

 

 

  

 

עבורם, החתונה סימנה את סופה של תקופת לימודים אחת (לתואר ראשון) ותחילתה של אחרת, במקום מרוחק מעט מארצינו הקטנה. גם ההיכרות של השניים התרחשה מחוץ לגבולות המדינה, למרות שבארץ הם גרו בסמוך ממש זו לזה.

 

 

  

 

 

 

את הצעת הנישואין זכתה לירון לקבל במסגרת טיול רומנטי בכרמל, בעודם יושבים על אחת הפסגות המשקיפות אל הים שהם כל כך אוהבים, תוך שהם מתחילים לרקום את חלום החתונה.

 

 

 

 

השניים סיפרו לנו שכמעט כל אחת ואחת מהבחירות שלהם בחתונה נסגרה כבר לאחר פגישה ראשונה, ובשלב כלשהו בדרך, הם אפילו מצאו את עצמם חוששים מעט, שמא הדרך בה הם מתנהלים אינה הדרך הנכונה. אחרת איך יכול להיות שקל ופשוט כל כך?!?

 

 

 

 

החתונה עצמה התקיימה בקיבוץ החותרים, הקיבוץ בו גר דריו החתן, לצד הבריכה שנכנסה לפעולה בשלביו המתקדמים של האירוע, וחתן אחד שנזרק שוב ושוב (ושוב!) אל הבריכה.

 

 

 

 

טקס החופה נערך על ידי חבר טוב של הזוג, ולווה לאחר מכן בשלל ברכות וסרטונים מרגשים מהחברים ומהמשפחה, כאלה שאפילו אפשר לקחת כמזכרת בתיק לתקופת חיים חדשה באנגליה.

 

 

 

 

 

ואם צריך לסכם את האירוע בכמה מילים בודדות, לירון ודריו בחרו בחרו במילים האלה ממש: "החתונה הייתה שמחה ומאושרת!". ואנחנו? אנחנו התמוגגנו מהזוג היפה הזה שגרם לנו לצפות בכיליון עיניים לקיץ שכבר יבוא, ויביא עימו המון חתונות קיץ נפלאות - בדיוק כמו החתונה של השניים האלה.

 

 

 

☼☼☼

 

מקום האירוע: קיבוץ החותרים

קייטרינג: אבשה

בר: אימג'ין

שמלת כלה: אלון ליבנה

נעלי כלה: שני בר

איפור: ליאת מאמן

שיער: איציק לסרי

אקססוריז: עגילים - הגר סתת

בגדי חתן: מאסימו דוטי, t.m levin

נעלי חתן: קלארקס

טבעות נישואין: גדי רוזנבלט

צילום: דויד סקורי

צילום וידאו: VIDITEO

די ג'יי: עומרי אנגל, זברה

הזמנות: בעיצוב הכלה

רב: אביחי איתם, גבריאל גרפי - צוהר

מתנות לאורחים: צנצנות צ'ימיצ'ורי בהכנה ביתית

מאת:כלות אורבניות