לירון ודימה, 6.4.14

07.08.14

 

 

בסיפור שלנו היום יש שני גיבורים - בחורה בשם לירון ובחור בשם דימה. כמו בכל התחלה של סיפור, גם את צמד הגיבורים שלנו לא הכרנו בתחילה, אך ככל שהעלילה התפתחה כך גם היכרותינו עימם הלכה והעמיקה.

 

דימה, שונא בצל ידוע, פגש בלירון, בעלת חגורה חומה בקרטה, במהלך פלאש מוב שהתקיים על טהרת הריקוד האהוב על שניהם - סלסה. כל המשתתפים התבקשו להתחלק לזוגות, מבטיהם של השניים הצטלבו וכך נולד לו זוג חדש, עוד לפני שהשניים ידעו על כך בעצמם.

 

 

 

 

 

מאותו רגע והלאה החל לו ריקוד חיזור ארוך, שכלל כוריאוגרפיות, לימודים משותפים לקראת בחינות באוניברסיטה וכמה וכמה דייטים - עד שכבר לא היה מקום לספק, לירון ודימה ב-י-ח-ד! כמובן שגם הצעת הנישואין התרחשה על רחבת הריקודים, כשעם סיום המופע בו השתתפו השניים הועבר המיקרופון לדימה וכך נשאלה ה-שאלה בנוכחות הקהל שהתרחש ביחד איתם.

 

 

 

 

 

 

האווירה הנפלאה שליוותה את בני הזוג אל מן צעד הריקוד המשותף שלהם, הייתה נוכחת גם ביום החתונה: עם סיום ההכנות, הגיח דימה לביתה של לירון כשהוא מצוייד בזר פרחים צבעוני, לקח אותה יד ביד ויחדיו הם יצאו לטיול בשדות הפורחים, שם הכוריאוגרפיה היחידה הייתה זו שבינו לבינה.

 

 

 

 

 

 

משם הגיעו השניים למקום האירוע המקסים בו בחרו, ה-Q בגליל ים, אשר התקשט באלמנטים עיצוביים שונים תחת ניצוחה של ״GINGA״ כמו פרפרים בחיתוך לייזר, סידורי פרחים ואפילו עץ ברכות - אותו דאגו למלא האורחים באהבה רבה.

 

 

 

 

 

 

עמדת תמונות נוסטלגית הציגה את בני הזוג בשלבי הזוגיות השונים ובועות סבון ליוו את השניים כשהם צועדים לחופה. שם, כשהם אוחזים יד ביד - ממש כמו בפלאש מוב שבמסגרתו הכירו, התרחש לו הטקס המרגש שבסיומו הפכו לבעל ואישה.

 

 

 

 

 

לירון ודימה המקסימים, רקדתם כל הדרך אל ליבנו וכעת נאחל לכם שהריקוד המיוחד הזה שלכם יימשך עוד ועוד, ולעולם לא יפסק!

 

✿✿✿

 

מקום האירוע: Q אירועים, גליל ים

קייטרינג: טעם וצבע

בר: זויה בר

שמלת כלה: רקל רשף

נעלי כלה: flyfoot ונעלי סלסה ביבוא אישי

איפור: טל פלג

עיצוב שיער: קוסטה וינו

בגדי חתן: ארמני

נעלי חתן: נזרית

צילום סטילס: אור זהבי

צילום וידאו: עומר ידגר

עיצוב: GINGA

הזמנות ומיתוג: לירון ודימה, הזוג עצמו

די ג׳יי: ארז מזוז

עורך הטקס: הרב בן ציון ציוני

מתנות לאורחים: קורצי עוגיות בתוספת מתכון לעוגיות

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: