לירון ואמיר, 10.6.14

03.08.14

 

אהבה, כמה את יפה וכמה את מחזקת אותנו ברגעים שקשה. מספיק להיזכר בך, להיאחז בך ולהתמלא באנרגיות שאת מביאה עימך בכדי להמשיך הלאה בכל הכוח… גם כשנדמה שלא נותר ממנו עוד.

 

סיפורם הזוגי של לירון ואמיר, החל לו בדיוק סביב הרגש הזה, שקשה להתעלם ממנו. הם הכירו אי שם בדרום אמריקה, בטיול שאחרי הצבא, וידעו שלאחר שהטיול יגיע לסיומו כל אחד מן השניים יחזור ארצה לפצוח בלימודים - היא בבאר-שבע ואילו הוא בחיפה. אך עם חזרתם לארץ, שינתה לירון את מסלול לימודיה ונרשמה גם היא ללימודים בחיפה, בעקבות האהבה…

 

אל שגרת החיים הסטודנטיאלית של השניים, שכללה בין היתר עבודה ואת כלבם המתוק שאולי - התווספו לפתע גם הכנות קדחתניות לחתונה ושלל פריטי DIY אותם יצרו יחדיו, בעקבות טבעת אחת מנצנצת שנשלפה בסמוך לאגם קומו, במהלך טיול רומנטי בארץ המגף.

 

יום חתונתם של לירון ואמיר החל בהתארגנות בבית הוריה, ומשם יצא הזוג שלנו לטיול רומנטי בסביבה טבעית וירוקה כשהם מצויידים בהופעה הורסת שכללה שמלת כלה יפיפיה מבית המעצבת אליה וטין ובצלמת הנפלאה נועה מגר, אשר ליוותה אותם בכל שלב ביום החתונה וגרמה לנו להתמוגג מכל תמונה ותמונה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לירון ואמיר, כמה מתיקות בזוג אחד, כמה. תודה על הזכות שהענקתם לנו, לשתף  את היום המופלא שלכם עם הכלות האורבניות שלנו! עשיתם לנו את הסופ״ש!

 

 

♫♫♫

 

מקום האירוע: שרונית

שמלת כלה: אליה וטין

נעלי כלה: אלדו

איפור: ריקי קמלי

עיצוב שיער: כרמל יהלום

בגדי חתן: אופנת סגל

נעלי חתן: אלדו

צילום סטילס: נועה מגר

צילום וידאו: אביחי וקסלר

עיצוב: זמל עיצובים

הזמנות ומיתוג: Shine Little Studio

די ג׳יי: בן גוטר

מתנות לאורחים: AppMyDay, סוכריות מנטוס ממותגות

 

 

 

מאת:כלות אורבניות