לימון מוסיף המון

15.07.13

 

למראות יפים מחתונות יפות יש יכולת מופלאה לצבוע את היום שלנו בצבעים של אהבה! אמנם אין כמו זוג עיניים שמשוטטות להן בין כל הפינות והפרטים, מגלות את האוצרות החבויים בעצמן, אך כשהתיעוד משובח אנו מצליחות להרגיש שהיינו שם… או לפחות כמעט והיינו שם.

  

 

 

לראשונה היום, אנו שמחות ונרגשות להציג על גבי דפי הבלוג את עבודתה של מעצבת האירועים "מורן כרמלי", שמצליחה לרקום סיפורים לצד עיצובים, מן הזן שאנו אוהבות ללקט. ומה אנו עושות אחרי שאנו מלקטות? אתן כבר יודעות. משתפות אתכן, בדיוק כמו בחתונה הלימונית הבאה.

 

 

 

 

עובדה ידועה לכולנו היא שלימון מוסיף המון ואת הניחוח של החתונה הזאת אנו חשות עד לכאן. טבולה בצבעים משלימים של לבן, מנטה וירוק אשר מאזנים את כל הצהוב-צהוב הזה בצורה מופלאה ויותר מזה - בלתי ברורה מאליה. וכשאנו אומרות משהו אנו בהחלט מתכוונות לכך, כי כשבוחרים בצבע דומיננטי שכזה רצוי וכדאי להקפיד על מינונים. דעו לכן, שהסוד הוא בזה וזוהי גם הסיבה שאנו בוחרות לציין את זה פעם אחר פעם.

 

 

 

 

 

אז לימונים ודאי שהיו לנו באירוע מן הסוג הזה, כי איך אפשר שלא?!? הם קיבלו את פני האורחים: יפים, גדולים וכמובן צהובים, ועליהם התנוססו פתקיות ההושבה. כל לימון ופתקית ההושבה שלו, צמד-חמד.

 

 

 

 

העצים עוטרו בעששיות זכוכית שקופות שניצנצו מאור הנרות, ולצידן נתלו כדורי נייר בגדלים שונים ובצבעים משלימים. וכן, כניסה יותר מתוקה מזו - לא נראתה כאן מזמן... אנחנו מבטיחות לכן.

 

 

 

 

ברחבת הדשא תפס את מקומו שולחן מעוצב ששילב אלמנטים שונים החל ממכונת כתיבה, תריס עץ ישן עליו נתלו תמונות בני הזוג, דיגלונים, תמונות משפחתיות, קוביות עץ מקושטות, כרטיסיות, כלי כתיבה, חותמות מתוקות, והדובדבן שבקצפת - כלוב ציפורים לבנבן שהכיל את כל הברכות והאיחולים שנכתבו לזוג.

 

 

 

 

ומה עם יתר האזורים בלוקיישן בו נערך האירוע? כמובן שגם הם זכו לטיפולה הקפדני של מורן, החל מן הבר שקושט בגיבסניות, נשיקות ובקבוקי לימונדה צוננת, ועד לשולחנות עצמם שעוטרו בספרים, פיסות עץ טבעיות, פרחים ומספרי שולחן שנכתבו על לוחות גיר קטנים.

 

 

 

 

 

לסיום סיומת, המתינה לזוג ולאורחיהם פינה נוספת, בסמוך לרחבת הריקודים, אשר איפשרה להם להשתעשע, להצטלם וליהנות, בעודם אוחזים בשלל אביזרי צילום מדליקים כגון: כובעים, עניבות, שפמים, שפתיים, משקפיים ועוד, שהמתינו להם ורק להם. אהבנו את הפשטות של הפינה הזאת וכמובן גם את המשך השימוש בלוחות הגיר, שליוו אותנו עוד קודם.

 

 

 

 

 

צילום: שחר זגוני

 

ואם אחרי פוסט שכזה לא מתחשק לכן לרוץ ולהכין קנקן של לימונדה מתוקה וקרירה - כנראה שלימון זה לא ממש הקטע שלכן, וגם זה בסדר. באופן אישי, אנחנו לא עמדנו בפיתוי ורצנו אל המטבח להתחיל במלאכת הסחיטה. את הלימונדה שלנו אנחנו כבר רואות באופק… יאמי!!!

מאת:כלות אורבניות
תגיות: