ליטל ומיכאל, 11.6.14

07.08.14

במהלך קרוב לארבע שנות קיומו של הבלוג-מגזין שלנו (יאיי! עוד מעט יומולדת ל״כלות אורבניות״!), זכינו לפגוש בשלל זוגות שונים ומגוונים. כמובן ששאלנו את עצמינו לא פעם וגם לא פעמיים, מה גורם לבני הזוג האלה להימשך זו לזה ובכל פעם כשנדמה היה לנו שהנה, גיבשנו את הנוסחה - הגיח לו זוג חדש שהוכיח את מה שבפנים כבר מזמן ידענו: באהבה כמו באהבה, אין חוקים.

 

 

 

 

 

בני הזוג יכולים להימשך זו לזה גם אם הם הפכים שונים לגמרי, אך גם אם הם דומים עד מאוד, כמו למשל ליטל ומיכאל. שני בני הזוג אוהבים מוסיקה, ריצות ארוכות… וחולמים בהקיץ על עוד ועוד טיולים מסביב לעולם. מאחר שהשניים למדו באותה אוניברסיטה וחלקו חברים משותפים, היה זה רק עניין של זמן עד שיפגשו זו בזה וכך בדיוק קרה.

 

 

 

 

 

לאחר כמה שנים של זוגיות צפופה, הציע מיכאל לליטל להיות לו לאישה, במסגרת מרתון ריצה לילי. מיכאל סיים את המרתון ובסיומו חיכתה לו ליטל, כמו תמיד, ושם בדיוק כרע הוא ברך. למרות הלילה הארוך שעבר על השניים, ליטל לא היססה לרגע ומיד ענתה: ״כןןן!״.

 

 

 

 

 

 

ביום האירוע נעזרה הכלה שלנו בחברים משותפים: על העיצוב ועל סידורי הפרחים המקסימים הייתה אחראית חברתה מהלימודים (אשר סייעה גם במלאכת הסטיילינג של מיכאל) ועל מלאכת האיפור הופקדה מאפרת ששודכה לה באמצעות אותה חברה… וכך נרקמה לה אט אט חתונתם היפה של השניים.

 

 

 

 

על שביל מרוצף באבנים וכשהם מוקפים בנופי הרי ירושלים, פסעו ליטל ומיכאל לחופה - ושם הזוג היקר הוסיף לו תחביב משותף חדש לאוסף: להינשא זו לזה.

 

 

 

 

 

 

ליטל ומיכאל, אין ספק שבורכתם בהמון חברים טובים ומוכשרים, שיעשו בעבורכם הכול! מזל טוב מאיתנו ומכל הכלות האורבנית שלנו!

 

※※※

 

מקום האירוע: החווה האורגנית בטור סיני

קייטרינג: רפי רביב

בר: ניצוצות

שמלת כלה: נתפרה ע״י עדנה סידוף

נעלי כלה: ורסו

איפור: דנה איילון

עיצוב שיער: הדר מ״עלמה עיצוב שיער״

בגדי חתן: פיגל

נעלי חתן: האש פאפיז

תכשיטים ואקססוריז: איה בן יעקב

טבעות נישואין: ג׳קסון

צילום סטילס: אופיר קפון

עיצוב: פרחי אברהמי

די ג׳יי: עפרי גופר, מוסיקה פלוס

עורך הטקס:הרב חיים הבלין

 

מאת:כלות אורבניות