אלגנטיות ומודרניות נפגשות אצל ליהי הוד

14.08.19

אין דבר שאנחנו אוהבות יותר מאשר קולקציות עם ויז'ן נהיר, מדויק ומעורר השראה. כזה שמכניס אותנו לעולמו של המעצב והופך כל כלה לחלק מהפנטזיה. כזו היא הקולקציה החדשה של ליהי הוד, שזכתה, לא בכדי, בשם "Dreams".

gallery 2

gallery 2

gallery 2
ההשראה מאחורי הליין החדש היא האביב הפריזאי היפהפה והאולטרא רומנטי. קשה שלא לחוש בהשפעות הללו, הפריזאיות, הקוטוריות והמוקפדות כל כך, כשמביטים בדגמי הקולקציה.

gallery 4

gallery 4
הוד כבר עשתה לעצמה שם בעולם כמי שמעצבת לכלות לפי הזמנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בתי האופנה העילית של עיר האורות. אבל אין זה אומר שהיא משועבדת למסורות ישנות - היא פשוט מוצאת את האיזון המושלם בין קלאסיות לחדשנות.

gallery 6

gallery 6

gallery 6
הדגמים משלבים בין אסתטיקה על-זמנית לבין נינוחות ומודרניות אשר מנגישות את הקולקציה לדור חדש של כלות שרוצות להנות מכל העולמות.

gallery 9

gallery 9

gallery 9
השמלות משלבות בדי משי, טול רקום בתחרות עדינות, תחרות צרפתיות וקישוטי פרחים בתלת-ממד. כל דגם מספר סיפור ומהווה סוג של "חלום" אחר בנבחרת החלומות הקסומה של הוד.

gallery 12

gallery 12
כלות המחפשות את הדיוק העיצובי, את הרומנטיקה הבלתי מתפשרת ואת נגיעות הפאשן-פורוורד שמכניסות עדכניות לקלאסיות הנצחית של העיצובים - יש לנו תחושה שתמצאו כאן יותר מאופציה אחת ליום הגדול שלכן. 

gallery 14

gallery 14

קרדיטים:

צלם: דביר כחלון
איפור: נאור אפל
שיער: זיו  אמסלם

מאת:כלות אורבניות