ליבת ואור, 18.12.14

16.02.15

אהבה ממבט ראשון - האם היא אכן מתרחשת אצל כל הזוגות שמתארחים בבלוג-מגזין שלנו? אז מסתבר שלא תמיד ואם תשאלו את ליבת ואור - זה אפילו כמעט ולא קרה. השניים יצאו לדייט ראשון ודייט שני, אותם אפשר להגדיר רק כפושרים, אך רק כשנפגשנו לדייט השלישי, שם כבר תכננו להיפרד כל אחד לדרכו - התרחש לו הקליק הזה שגרם לכל כך הרבה מהזוגות האורבניים שלנו להתחבר וגם הפעם הוא היה עז במיוחד!

 

 

 

 

 

 

 

אז אם ההתחלה הייתה מעט מקרטעת, ההמשך היה נפלא, מהיר ואינטנסיבי: ארבעה חודשים בלבד נדרשו לליבת ואור לעבור להתגורר יחדיו, כעבור חודשיים הם אימצו את החתולה בעלת השם האדיר - מגטרון וחודשיים לאחר מכן נוסף גם כלב בעל שם אדיר לא פחות - אופטימוס וכך חיש מהר הפכו ליבת ואור למשפחה קטנה ויפה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

החלק הבא והמתבקש היה כמובן בהצעת הנישואין, החלק אליו מגטרון ואופטימוס חיכו בכיליון עיניים! ההצעה התרחשה כשבועיים לפני שהצמד שלנו חגג שנתיים מאז אותו דייט ראשון ולא כל כך מוצלח - וליבת מספרת לנו שהיא הייתה מלאה בתשומת לב וסופר מושקעת. בכל יום ויום בחגיגות השנתיים (שנמשכו שבוע שלם כמובן), המתינו לליבת הפתעות מיוחדות כמו שיעור פרטי עם מורה לסקסופון, מסאז'ים מפנקים במלון ועוד ועוד. ביום החגיגות עצמו, כרגע אור ברך בנוכחותם של מגטרון ואופטימוס, הילדים הנרגשים והציע לאמא שלהם להפוך לאשתו. הפעם לא היה ספק שמדובר בבחירה הנכונה.

 

 

 

 

 

 

כעת התחיל לו שלב התכנונים: לליבת ואור היה ברור שהם רוצים להתחתן באזור תל אביב, שם גם גרים קרובי המשפחה וכל החברים הטובים. עד מהרה הם מצאו את הקיו, שהשאיר בהם חותם חזק למן הפגישה הראשונה במקום (ובצדק) וגם את שאר אנשי המקצוע הנהדרים, ביניהם לוז צלמים , אשר נבחרו בקפידה ובמהירות. בשלב הזה שאלה את עצמה ליבת "מה עכשיו?" והרגישה קצת אבודה לגבי הוספת הטאץ' האישי לאירוע... זוכרות שסיפרנו לכן בהפקת הולנטיין שלנו שאנו תמיד כאן עבורכן? אז כאן הבלוג-מגזין והקבוצה שלנו נכנסו לפעולה וסיפקו לה שלל רעיונות נהדרים. 

 

 

 

 

 

לצורך הפרויקט גייסה ליבת את חברותיה הטובות ויחד הן בחרו פרחים, הכינו מתנות לאורחים, חבקים למפיות ושלל דיטיילים שמעידים על תשומת לב. כשמביטים בתמונות מן האירוע קשה להאמין שבשלב כלשהו בני הזוג הרגישו קצת אבודים לגבי העיצוב ואפילו ליבת לא האמינה למראה עיניה כשראתה איך הכל התחבר לו לבסוף לכדי תוצאה שלמה, הרמונית ויפה - כמובן שגם האורחים היו שותפים לתחושת ההתפעלות וזו בעצם כל המטרה.

 

 

 

 

ליבת ואור היקרים, תודה לכם ששיתפתם אותנו בסיפור המקסים שלכם!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: הקיו - גליל ים

עיצוב: אישי + עזרה מחברת משפחה בשם אילנה ליב
קייטרינג: טעם וצבע

מוסיקה: תומר מיזנר - מוסיקה פלוס
בר:ZOZA + קניית בקבוקים באופן אישי

צילום וידאו: אביב וטלי
צילום סטילס: LUZ צלמים

שמלה: רקל רשף
איפור ועיצוב שיער: אלינור ברש
טבעות: יעל אסל (אימא של אור)
נעלי כלה: ארו
נעלי חתן: קליגולה
תכשיטים: יעל אסל
הזמנות / מיתוג: בית דפוס ביבנה
חליפת חתן: חנות יבואן ביבנה
עורך טכס: הרב אברמי מידנציק

חוויות: מגנטים
DIY: מרכזי שולחן, מתנות לאורחים, אביזרים לרחבה, עיצוב ההזמנה
מתנות לאורחים: עציצי תלבנים
קרדיטים נוספים: חופה שנרקמה בעבודת יד ע"י בחורה אשר הכינה את החופה במשך 3 שנים לזכר אימא של חברה שלה שנפטרה. לאחר שהתחתנה החלה להעביר את החופה לזוגות.

 

מאת:כלות אורבניות