ליבלינג - סקירת קולקציה

14.06.15

כשמדובר בנעליים הטעם שלנו מאוד ברור ומוגדר: נעליים צבעוניות, עם עקב קטן אך יציב. אנו חושבות שמי שטעמה שותף לשלנו, אין סיבה שלא תאמץ נעליים כאלה בדיוק גם ביום האירוע.

 

 

 

אנו חושבות שבנעליים צבעוניות יש משהו כייפי שיכול ממש להקפיץ את ההופעה כולה ואפילו לבנות אותה מסביב לבחירת גוון הנעליים.

 

 

 

 

שהרי את צבען של הנעליים ניתן להתאים לתכשיטים, לזר הכלה, לקישוט השיער ואפילו להופעתו של החתן האורבני וכך ליצור טוטאל לוק מנצח עם נגיעות של צבע.

 

 

 

 

את המענה המושלם לכך מספקת הקולקציה החדשה של ליבלינג אשר ניתן למצוא בה את כל האלמנטים שאנו אוהבות כשמדובר בנעליים: עיצוב נקי, גוונים צבעוניים ונוחות.

 

 

כשמביטים על הקולקציה בשלמותה וגם כשמדפדפים בין הדגמים השונים, התחושה היא ממש כמו לבקר בחנות ממתקים והרי ידוע שנעליים הם Eye candy אמיתי לכל מי שחובבת אופנה.

 

 

 

מי שפחות מתחברת לגוונים הפסטליים או הבוהקים, תוכל למצוא את עצמה בגוונים המטאליים שהנוכחות שלהם לא משתלטת ולכן יכולה להתאים לכל לוק.

 

 

באשר לסוגיה האם כלות צריכות לנעול עקבים סופר גבוהים ביום האירוע, העמדה שלנו ברורה: אם אתן רגילות לצעוד על עקבים כאלה אז מה טוב, אך הרבה פעמים אנו נתקלות בכלות שחוששות מגובה העקבים אך בכל זאת שוקלות להתאבזר בזוג שכזה. הקולקציה של ליבלינג מוכיחה שגם עקב יציב ועבה יותר יכול לספק קונטרה אופנתית לעקבי הסטילטו האימתניים ובהחלט אין צורך להרגיש חוסר נוחות ביום האירוע (או בכלל!).

 

 

 

שמחנו לגלות שגם בעולם ההנעלה לכלות יש בשורות מרעננות וכעת מדגדג לנו להתחדש בזוג נעליים חדשות, מפתיע, נכון??

 

קרדיטים

עיצוב נעליים וצילום: ליבלינג

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)