ליאת ודניאל, 24.9.10

23.12.10

 

בריזה קלילה של ים, שמש חמימה ואווירת שישי בצהריים הכי נינוחה שרק אפשר לדמיין - אלו בדיוק המאפיינים של החתונה הכייפית שאנחנו הולכות להציג בפניכן הפעם.

 

כמובן שלפני הכול כמנהגינו, נכיר לכן את הזוג שלנו: ליאת (27), עו"ד מתחילה המפלסת אט-אט את דרכה בעולם המשפטים והעסקים. דניאל (33), בן קיבוץ שדות ים, מרכז את חינוך הנוער בקיבוץ וכן עובד כמנהל שיווק בבית אקשטיין (בית לנפגעי נפש העוזר לשלבם חזרה במעגל העבודה והחיים). השניים גרים בקיבוץ שדות ים, מקום מדהים לכשעצמו, עם איכות חיים גבוהה והמון שקט ושלווה מסביב. הם מגדלים בשמחה כלב וחתול החיים בהרמוניה מושלמת, מחוברים לבית, למשפחה וכמובן לים החברים.

 

מאז ומתמיד ידעו השניים כי החתונה שלהם תהיה חתונה באווירה הכי מסיבתית שיש. הם מגדירים עצמם כאנשים של מסיבות, שמחות, כאלה שאוהבים לרקוד ולבלות. הם חלמו על חתונת שישי בצהריים, ליד הים, כזאת שמתחילה בשעות הבוקר המאוחרות ומסתיימת לה אי שם בשעות הקטנות של הלילה. בקיצור, כמה שיותר שעות, כמה שיותר כייף ושמחה עם האנשים האהובים. נספר לכן כי עם לא מעט השקעה ויצירתיות, הם הצליחו להפוך את החלום הפרטי שלהם למציאות מתוקה.

 

הכול היה חשוב להם, מהפרטים הגדולים ועד לפרטים הקטנים ביותר: מניפות שקיבלו את פניהן של האורחים ואשר כל מטרתן היתה לצנן את אלו, אוכל נוסף שהוגש בשלב מאוחר יותר של המסיבה על-מנת להשביע את רעבונם של אחרון הרוקדים ועוד. הם רצו שהאורחים היקרים שלהם ייהנו מהמקום, מהאווירה הקלילה, מהאוכל המשובח, מהחגיגה כולה.

 

במהלך החתונה המשפחות הפתיעו אותם בשיר קצבי ומגניב שנכתב במיוחד עבורם לפי הלחן של "זה רק אני והגלשן שלי", זה תאם באופן מושלם את הרוח והאווירה של האירוע כולו. המשפחות הצליחו לשמור זאת מפניהם בסוד במשך חודשים רבים, הקליטו את עצמן באולפן הקלטות והופיעו בחתונה מול כלל האורחים. ליאת ודניאל התרגשו מאוד ולדבריהם זה היה מקסים, ייחודי ורק שלהם.

 

ציטוט קטן מפיהם על החתונה עצמה: "הכול נעשה עם המון השקעה ואהבה במטרה לשמח ולשמוח עם כולם ביום שלנו, שזו לא תהיה כמו עוד אחת מהחתונות. רצינו אירוע מהנה וכייפי לאורחנו, והאמת שכך היה. כולם רקדו ושמחו איתנו 12 שעות שלמות! נהנינו מכל דקה. זו הייתה המסיבה הכי טובה בחיינו..."

 

ליאת ודניאל, אהבנו כל-כך את הקלילות, את האווירה הנעימה, את המחשבה על הכול. לכו תמיד בדרך שלכם. זה הכי אמיתי וכנה שיש, ובדרך-כלל הופך את הדברים למוצלחים ביותר, בדיוק כפי שזה בא לידי ביטוי בחתונה שלכם. תמשיכו ליהנות, לשמוח, לבלות ושהחיוכים המקסימים שלכם לעולם לא ירדו מפניכם! תודה!

 

☼☼☼

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

☼☼☼

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)