ליאנה ורן, 19.5.09

03.01.11

 

אחת ההנאות הגדולות ביותר בעיננו כבעלות הבלוג היא הזכות לחפש ולבסוף גם למצוא כלות אורבניות חדשות, כאלה אשר יביאו עימן רוח רעננה ויפיחו השראה בכולנו. בדרך-כלל אנו מחפשות אחריהן במקומות שונים ומגוונים, אך אחד הדברים הכייפים באמת זה לקבל לתיבת המייל שלנו מייל מתוק וקצת מהוסס שנשמע פחות או יותר כך: "נראה לי שגם אני הייתי כלה אורבנית".

 

כשאנו מקבלות מייל כזה, זה עושה לנו ישר מן תחושה נעימה כזאת בלב ואנו מתחילות במשימה של להכיר את הזוג שמאחורי המילים. זה מה שקרה לנו בדיוק עם ליאנה ורן. קיבלנו את המייל, הכרנו והתאהבנו בחתונה של השניים. ונחשו מה? מסתבר שכלות אורבניות זה משהו גנטי שעובר בתורשה! נטלי, הכלה האורבנית שהופיעה כאן רק לפני מספר שבועות, היא בעצם אחות של ליאנה. מרגש ונפלא לפגוש שתי כלות אורבניות ממשפחה אחת!

 

ההיכרות בין ליאנה (26) לרן (29) התחילה לפני כ-5 שנים בצפון הודו. כשחזרו לארץ, נרקמה לה בין השניים ידידות שהפכה אט-אט לקשר רציני. אף אחד מהם לא העלה בדעתו ולו לרגע קל שמאותה היכרות יוולד סיפור אהבה שכזה אשר אחד משיאיו, החתונה המקסימה שערכו לפני כשנה וחצי. וקצת על החיים הפרטיים שלהם: ליאנה עובדת ב"וואלה", ואילו רן עובד היום כקופירייטר במשרד פרסום. השניים גרים בת"א ויש להם כלבה קטנה והורסת לגמרי!

 

את החתונה שלהם בחרו לראות כאירוע זורם ונעים, לא לחוץ ולרגע לא היסטרי. ובהקשר הזה, הרבה מן הזוגות שלנו אוהבים להעביר מסרים קטנים מהיום שאחרי למתחתנים שבדרך ואנו מאוד שמחות לתת להם את הבמה. וזה מה שליאנה ורן רצו למסור לכולכן:

• המוסיקה באירוע צריכה לשקף את האהבות המוזיקליות שלכם, היה לנו כל-כך כייף לשמוע את השירים שבחרנו.

• קבלת הפנים: לא לוותר ולקחת בה חלק, עשו זאת למרות כל ההתלבטויות. זה היה החלק הכי מהנה בערב. כל-כך נהננו לראות את כולם ולהקדיש להם טיפ טיפה של זמן.

• ארוחת לילה היא בגדר "מאסט"! זה אדיר וזה נחוץ, זה גם הדבר היחיד בערך שאכלנו באותו היום וההמבורגרים התעופפו להם ברחבה במהירות הבזק ממש.

• אם יש לכם אפשרות, אל תחזרו הביתה אחרי החתונה. מה יותר מפנק מלישון בבית מלון, לרבוץ בבריכה ביום שאחרי ולהמשיך באווירת הפינוקים.

 

וכמובן אי אפשר לפספס את האאוטפיט של הכלה המדליקה שלנו. ליאנה בחרה בשמלת כלה קצרצרה ומלאת השראה, כאילו נלקחה היישר משנות ה-60. נעליים ורודות וזר מתקתק במיוחד יצרו לוק הורס לגמרי! החתן שלצידה השלים אותה בצורה מדהימה והתמונות שתראו כאן בהחלט מדברות בעד עצמן.

 

ומסר אחרון לסיום מהזוג שלנו: הכי חשוב ליהנות, ליהנות, ליהנות. בסוף הרי הכול מסתדר!

 

תודה לכם ליאנה ורן היקרים, על ששיתפתם אותנו בחתונה שלכם. מאחלות לכם חיים מאושרים ומלאי אהבה, וכמובן בהצלחה בפרויקט הבא (ציפור קטנה לחשה לנו משהו מרגש באוזן)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

♥♥♥

 

 

מאת:כלות אורבניות