ליאור וגל, 12.9.14

17.11.14

בחצר ביתם של הוריה של ליאור, עומדת לה סוכת גפנים - יפה, יפה, יפה. את הסוכה בנה אביה והיה זה ברור כי לכשיגיע הזמן היא תהפוך לחופה תחתיה תינשא גם גל, בדיוק כפי שנישאו שם אחיה רק כמה שנים קודם לכן עם אהובי ליבם.

 

אז לוקיישן כבר יש, כעת רק נותר למצוא את החתן! מכירות אחד כזה?

 

 

 

 

 

 

 

 

ליאור וגל הכירו לפני כשנתיים במסיבת טבע בה בילו יחדיו במשך יממה שלמה, כך שבסיום אותה המסיבה היה ברור למדי עבור מי ממתינה סוכת הגפנים המדוברת. כעבור חמישה חודשים הם עברו להתגורר יחדיו בסמוך לאותה החצר בה נערכה חתונתם, אנד דה רסט איז היסטורי.

 

כפי שניתן לצפות מזוג שכזה, הופעתם היתה רחוקה מלהיות שגרתית: הוא בג׳קט בהיר עם מטפחת כיס כחולה, מכנסי ברמודה בהירים ונעלי סניקרס על רגליו, ואילו היא עם שמלת תחרה ארוכה בעלת משחקי שקיפות מהסוג החביב עלינו כל-כך.

 

 

 

 

 

 

 

בוקר חתונתם, באמצע חודש ספטמבר, היה חמים ונעים ובמרכזו - חתונה אחת ביתית, נעימה ובעלת נגיעות כפריות, כאלה אשר באו לידי ביטוי בחומרי גלם כמו עץ, יוטה, איצטרובלים ועוד לצד דגלונים ושבשבות.

 

זה הזמן לספר לכן כי על כל פריטי העיצוב והקולינריה ניצחו ליאור וגל בהרמוניה מושלמת, היא כמעצבת פנים ואילו הוא כבעל מעדנייה. השניים מספרים כי חלוקת התפקידים הזאת, שמשלבת ביחד וגם לחוד, משקפת לחלוטין את הזוגיות המשותפת שלהם.

 

 

 

 

 

 

שם, בדיוק שם… במקום שהוא לב המשפחה, התחברו גם הלבבות של ליאור וגל וכך נולדה לה משפחה חדשה. האורחים הנרגשים הביטו מן הצד ואילו חופת הגפנים עטפה אותם במלוא הדרה. כמה יפים, כמה יפה!

 

 

 

 

 

 

 

 

※※※

 

מקום האירוע: חצר הבית של ההורים

קייטרינג: ארטישוק

בר: קאוליטה

שמלת כלה: מרדכי אברהם

נעלי כלה: TWENTYFOURSEVEN

איפור: בר פרנק

עיצוב שיער: עדן ירושלמי

בגדי חתן: קסטרו, H&M

נעלי חתן: טימברלנד

צילום סטילס: אורן קאן

צילום וידאו: זליג - וידאו ועוד

טבעות נישואין: chik-o

עיצוב: הכלה, ליאור בסיוע חבר

הפקה: עדי אמר הפקות

מוסיקה: מיכל שר

רב: הרב חיים הבלין

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)