ליאה ועידו, 3.6.10

03.01.11

 

הזוג השבועי שלנו, ליאה (30) ועידו (32) ידעו כמעט מהרגע הראשון שנפגשו שזה פשוט הולך להיות זה. תקופה ארוכה גרו להם בבית קטן וחמוד במושב חרוצים, אך לפני זמן מה הפכו הם להיות מעכברי כפר לעכברי עיר וכיום הם מתגוררים להם בכייף ובשמחה בכפר-סבא.

 

בואו נכיר אותם קצת יותר: עידו, מוזיקאי ויוצר בכל אחד מחלקי גופו ונפשו, אפשר לומר שפשוט לא קיים כלי נגינה שעליו הוא לא מנגן. את טבעות הנישואין עיצב והכין במו ידיו וביומיום עובד הוא בחברת צעצועים לתינוקות בתור מעצב. ליאה, עוסקת בתחום האופנה ולמרות שהם זוג שחי ונושם עיצוב, רצו הם שהחתונה הפרטית שלהם תהיה כמה שיותר טבעית (או כמה שפחות מלאכותית להגדרתם). ליאה ועידו רצו בחתונתם אווירה אינטימית ומשפחתית, הם רצו להכיר את כל אורחיהם מהראשון ועד לאחרון, ולדעת שמבחינתם לא הטילו "קנס" על אף אחד.

 

החיפוש אחר המקום המושלם להתחתן בו הסתיים כשמצאו את ה-WHITE. עבורם זה היה מקום שנראה ומרגיש כמו להתחתן בבית, במעין "סלון" קצת יותר מעוצב בעל מרפסת דק יפיפיה וחצר עם דשא ירוק ומקסים. העיצוב הפשוט, הנעים, הבלתי מתיימר - שבה את ליבם לחלוטין וההחלטה ששם זה בדיוק יקרה נפלה במהרה.

 

ההכנות ביום החתונה נערכו בביתם הקט שבמושב. במקום הכי טבעי ונעים לזוג שלנו כשהם מוקפים בחברים ומשפחה אשר יצרו עבורם את האווירה המשפחתית, החברית והקלילה שרצו לכל אורך הדרך. המאפרת ומעצב השיער היו קרובי משפחה של ליאה, הכלה, ויותר מזה - חברים יקרים. כך היה עם רבים מהאנשים שסבבו סביבם באותו היום. הם בחרו לערוך את טקס החופה תחת חופה מסורתית ונכנסו אליה יחדיו כשברקע התנגן לו השיר של להקת הביטלס האגדית, In My Life. המשפחה והחברים הקרובים דאגו לרקוד ולשמוח איתם בשמחתם ואף לאבזר את המסיבה בהמון אביזרים שמחים וצבעוניים (שרשראות, רעשנים, זיקוקים, מחזירי אור ועוד).

 

אהבנו מאוד את האופן בו בחרה ליאה לסכם את הערב שהיה להם: "היה ערב מדהים, אי אפשר לתאר במילים את כמויות האהבה שקיבלנו מכולם. אני חושבת שזה הדבר הגדול ביותר שלקחנו מהחתונה (מלבד אחד את השניה, כן?!?)".

 

אינספור תודות ליאה ועידו על שחלקתם עם כולנו את יום החתונה האינטימי שלכם, זה שתיכננתם, חלמתם ויצרתם. נהננו מאוד לראות בתמונות את הרגעים המיוחדים ואת האווירה הנעימה והנינוחה של האירוע כולו - פשוט תענוג בעיניים ושוב, לכם התודה האמיתית על כך!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♠♠♠

 

מאת:כלות אורבניות