לחיי השנה החדשה

20.09.12

 

לכבוד השנה החדשה החלטנו לערוך אירוע קטן, הרמת כוסית נחמדת.

 

 

כשחיפשנו אחר הלוקיישן המתאים ראינו מספר מקומות, אך היה מקום אחד ששבה את ליבנו והיה בדיוק מה שקיווינו שיהיה - הגג של מלון הבוטיק Brown TLV.

 

חיפשנו מקום קליל, שינצל את הערבים הנעימים של תחילת הסתיו ואת הבריזה הקלילה מהים, מקום שיהיה כיף לשבת בו, ללגום כוסית צוננת, להביט אל עבר הנוף העירוני והים הכחול ולייחל לשנה חדשה וטובה.
הגג של מלון בראון נתן לנו את כל זה והוסיף מנה נכבדה של צבע חום שוקולדי, חמים ומפנק, שהיווה את נקודת המוצא לפריטים בהם בחרנו לעטר ולקשט את המקום.

 

ביקור קטן במקום עם מצלמה, בשעת בין ערביים, וטיפול אינסטגרמי קליל הוליד את התמונה הבאה שהיוותה את ההשראה שלנו לצבעוניות ולמה שנקרא בשפת העיצוב ה-look & feel של האירוע כולו.

 

צילום: כלות אורבניות

 

הזמן שעמד לרשותנו לארגון ועיצוב החלל היה לא גדול, וכך גם התקציב. לכן, היה לנו חשוב לחפש מוצרי ready made שישתלבו יחד בהרמוניה נעימה. הבקבוקים היו הדבר הראשון שעלה לנו לראש ומיד התחלנו במלאכת איסוף בקבוקי הבירה הירוקים ובקבוקי הזכוכית השקופים. סטטוס אחד שהעלינו בפייסבוק, לבקשת עזרה באיסוף הבקבוקים, הביא אלינו חברות טובות שהתגייסו למשימה ונידבו ביחד מלאי עצום של למעלה מ-100 בקבוקים.

 

 

לבקבוקים הירוקים החלטנו לצרף פרחים לבנים ארוכי גבעול - ליזינאטוסים וחרציות לבנות, ובתוך הבקבוקים השקופים שמנו שבשבות נייר שהכנו בעצמנו, מחוברות לקשי נייר מתוקים בצבעי ירוק כהה וחום. את שבשבות הנייר יצרנו מניירות בצבעי קרם, צהבהב וחום, כשאת כולן עיטר במרכז כפתור אחד קטן.

 

 

בעוד אחת מאיתנו עמלה במרץ על קיפול השבשבות, השנייה ניגשה למשימת עיצוב האלמנטים הגרפים שליוו את האירוע.

 

 

 

יום לפני האירוע ברכות החג הודפסו, הפרחים נקנו, הצנצנות מולאו בשלל שוקולדים, נקשרו בסרט רפיה והוכנסו לשקיות נייר חומות. סוכריות "קמח"  על מקל נעטפו אחת אחת בנייר צלופן ונקשרו בחוט רפיה גם הן.

 

 

 

שעה לפני שעת השין, חמושות בעזרתה האדיבה של לובה (שגם הגדילה ראש, הביאה מצלמה ובזכותה נולד הפוסט הזה - תודה!!!) ובעזרתם של החתנים האורבנים הפרטיים שלנו - הבקבוקים פוזרו ברחבי הגג, הסוכריות הוגשו בקערות גדולות מפלסטיק שקוף והנרות הודלקו. לטאצ' אחרון של "כלות אורבניות" ערכנו את כל סרטוני ההפקה שלנו לסרטון אחד, שהוקרן על הקיר שמעל הבר - פתרון מהיר ופשוט שהעניק המון אופי לאירוע.

 

 

 

 

זה היה האירוע הראשון שערכנו ועיצבנו בעצמנו והיה לנו ממש כיף לעשות זאת. מקוות שהפוסט הזה העניק לכן השראה ורעיונות חדשים שתוכלו לאמץ וליישם, אנחנו כאן כדי לענות על כל השאלות :)

לחיי השנה החדשה וההפתעות המתוקות שתביא עמה,

הדר וטל

 

♥♥♥

 

עיצוב: כלות אורבניות

צילום: לובה שרגא
מקום האירוע: Brown TLV

קייטרינג:Flavors

 

נרות צפים וכוסות זכוכית קטנות: איקאה
קשים מנייר: o-omg.co.il

גליונות צבעוניים לשבשבות: ארטא, רח' נחלת בנימין 83, ת"א

כפתורים: היו בבית, שאריות מ- DIY שיעלה בקרוב

צנצנות זכוכית: בית מסחר לכלי בית ומטבח ע"ש קוצ'וק אברהם, רח' זבולון 14, שוק לוינסקי, ת"א

שוקולדים: ממתקי שאשא, רח' לוינסקי 42, ת"א

קעריות פלסטיק שקופות לסוכריות, שקיות צלופן קטנות לסוכריות: מקור האריזות, רח' נחלת בנימין 111, ת"א

שקיות נייר חומות, חוטי רפיה: אריזות HST, רח' מטלון 33, ת"א

פרחים: פרחי צעירי, רח' הכרמל פינת קלישר, ת"א
הדפסה: דפוס y-print, רח' אברבנל 64,  פלורנטין, ת"א

מאת:כלות אורבניות