לונדון קולינג: חגיגת הוינטג'-שיק של שרון ורורי

27.08.19

לכל סיפור אהבה יש את הייחוד שלו, אבל תודו שיש מפגשים שנשמעים כאילו הם לחלוטין לקוחים מתסריט של קומדיה רומנטית מקסימה. זהו הסיפור של שרון ורורי, שנפגשו כשהוא היה תייר בריטי והיא חיילת בסדיר.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 1
הם הכירו בלילה הראשון שלו בתל אביב, החליפו טלפונים והמשיכו לדבר במשך כל שהותו - ואפילו יצאו לדייט. עם שובו לאנגליה, השניים היו מדברים כמעט כל יום ואף ביקרו זה את זו מספר פעמים. שבוע אחרי השחרור, שרון עברה לגור עם רורי בלונדון לחצי שנה ולפני ארבע שנים עברו יחדיו לתל אביב.

gallery 5

gallery 5

gallery 5

gallery 5
הצעת הנישואין התרחשה בביקור אצל משפחתו של רורי כשהשניים נסעו לחגוג עמם את חג המולד. המשפחה מתגוררת בכפר קטן שסביבו מרחבים ירוקים ופתוחים ובאחד מטיוליהם, הגיעו השניים לאגם יפה, ושרון ביקשה מרורי לצלם אותה על רקע הנוף הקסום. לרורי היו תכניות אחרות והוא שלף טבעת באמצע הקאנטרי-סייד הבריטי המקסים.

הם תכננו את החתונה הישראלית שלהם ברוגע במשך שנה וחצי, כשבכל פעם הם סוגרים ספק אחר. הם ידעו שהם רוצים גן אירועים פתוח על הים כדי לתת ל-120 אורחים שלהם שהגיעו מחו"ל, תחושה אמיתית של ביצ' פארטי כחול-לבן.

gallery 9

gallery 9

gallery 9

gallery 12
חברת משפחה הייתה אחראית על עיצוב האירוע, מה שהפך את חוויית התכנון לאינטימית ומהנה יותר עבור השניים. העיצוב היה בוייב וינטג' וטבעי, עם פרחים בגווני ורוד, המון עלים ירוקים ונגיעות של זהב שנתנו תחושה מיושנת ורומנטית להפליא. 

gallery 12

gallery 12

gallery 12

gallery 12


ולמה כתבנו "החתונה הישראלית?" מפני שלשניים היו שתי חתונות! הראשונה התרחשה בלונדון, בטקס אזרחי בעירייה, שם החליפו נדרים מול מספר אורחים מצומצם כאשר כל משפחתה של שרון, הגיעה כמובן מישראל. וכן, גם שם, כמו בארץ, שרון הלכה על לוק קלאסי, רומנטי ומעט בוהו.

gallery 12

gallery 12
הטיפ שלהם לזוגות שנמצאים בעיצומם של התכנונים הוא להנות מהתהליך ולא להיכנע ללחץ. בסופו של דבר זהו יום כיף של חגיגת אהבה, וצריך פשוט לדעת לשחרר. 

gallery 14

gallery 14

 

קרדיטים: 

צילום סטילס: בן קלמר
צילום חתונה בלונדון: Rory Lindsay
מקום האירוע: על הים 
מוסיקה: קרן דותן - מוסיקה פלוס
צילום וידאו: משה בראשי

+ קרדיטים נוספים

שמלה: פלורה
עיצוב האירוע: זהבה גל
קייטרינג: אינדיגו 
בר: בולה בר
איפור ושיער: שירן פארן
נעלי כלה: Manolo Blahnik
אקססוריז: Lili’s ליליס 
DIY: מספרי שולחן

 

מאת:כלות אורבניות