להתאהב בהם: זרים של סתיו

16.11.14

עלי שלכת מכסים את הרחובות, חליטות תה מפנקות מחליפות את מקומו של הקפה הקר וסריגים קלילים מחממים את גופינו לעת ערב. אי אפשר להתבלבל, הסתיו נמצא בשיאו והוא מביא עימו קשת רחבה של צבעים, יצירת האומנות של הטבע…

 

אם כבר הזכרנו את המילה ״טבע״ זו גם התקופה בשנה, בה מגיע הרגע להיפרד מפרחי הקיץ שליוו אותנו בחודשים האחרונים ולחכות בציפייה לפרחי הסתיו ולאחר מכן לפרחי החורף כמובן. תקופה של פרחים יפים, רעננים, עונתיים - השידוך המושלם לכל כלה אורבנית.

 

ככל שהטמפרטורות יורדות, צבעי הפרחים הופכים חמים יותר ויותר: כתום, אדום, בורדו, צהוב, חום ואפרסק לצד הפרחים הלבנים והקלאסיים והנגיעות הירוקות. הגוונים שציינו יוצרים שילובים עשירים כל-כך, כאלה שבהחלט יכולים להפוך לשחקן המרכזי בהופעתכן. פשוט כי אי אפשר להתעלם מהם!

 

גם הפעם יצאנו לשוטט ברחבי הרשת בכדי ללקט עבורכן, זר אחר זר, את הזרים הכי סתויים שיש! מצאנו שלל זרים מהפנטים המשלבים בין פרחים, סגנונות, טקסטורות וגוונים…

 

צילום: Gideon Photography

 

צילום: Ashley Kelemen

 

צילום: Eric Kelley

 

צילום:McKay Imaging Photography

 

צילום: Ameris

 

צילום: Paula O'Hara

 

צילום: Jennifer Tucker

 

צילום: Erin Hearts Court

 

צילום: Jose Villa

 

צילום: Rebecca Hollis

 

צילום: Erich Mcvey

 

מעוניינות בכל אחד ואחד מן הזרים הללו? גם אנחנו. בינתיים הסתפקנו בזר אחד של סתיו אשר מקשט לנו את פינת העבודה ועושה לנו מצב רוח נפלא. אתן חייבות לנסות את זה!

 

מאת:כלות אורבניות