לגמרי שלהם: החתונה האישית והמקורית של רותם ודותן

26.08.19

כל חתן וכלה חולמים להרים חתונה שאנשים יהנו בה אך גם כזו שתתחבר לוייבים האישיים שלהם, ותאפיין את מי שהם כבני זוג ובנפרד. רותם ודותן, שמתארחים אצלנו היום, הפכו את החתונה שלהם להכי הכי "שלהם" עם קצת חשיבה מחוץ לקופסא והמון יצירתיות מדליקה.

gallery 1

gallery 1

gallery 1
הם הכירו דרך חברה משותפת שלא עשתה שידוך ישיר אלא היללה את רותם באזני דותן ולהפך. כשרותם הגיעה עם חברות לבר בו עבדו דותן ואותה חברה, הוא עשה את הצעד הראשון ומאז - ארבע שנים - השניים ביחד.

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 5

gallery 5
הצעת הנישואין הייתה צנועה, אינטימית ומרגשת בזמן טיול בים עם כלבתם המשותפת. דותן הציע לעלות לנקודת תצפית יפה לחזות בשקיעה, ועל אף שרותם חשדה שמשהו מתבשל, כשהוא שלף את הטבעת, היא הייתה מופתעת ומרוגשת במיוחד.

gallery 8

gallery 8

gallery 8
השניים לקחו את הזמן ותכננו את החתונה במשך 10 חודשים כשהם מבצעים מחקר מעמיק ברשת - וגם בקבוצה של כלות אורבניות (היוש!) כדי לבחור בקפידה את הספקים אליהם הכי התחברו, כאלו שידעו שישרו אווירה נעימה וכיפית ביום הגדול שלהם. 

gallery 11

gallery 11

gallery 11


רותם ודותן נישאו בקפריסין חודש לפני החתונה - רק שניהם. את הטקס שלהם בארץ ערך אסף, גיסו של דותן. השניים כיתבו ביחד איתו את הטקס, ואף הקריאו נדרים שכתבו זה לזו בחופה. החברה שהכירה ביניהם השתתפה גם היא בטקס ומה שנוצר היה טקס אישי, משפחתי ומרגש. 

gallery 14

gallery 14

gallery 14

gallery 14


גם בגזרת האאוטפיטים השניים יצאו קצת מהקופסא, אבל שמרו על קלאסיות. דותן בחר בחליפה שחורה אבל שבר את הרשמיות כשוויתר על עניבה ובחר מטפחת כיס מודפסת כדיטייל מגניב. רותם בחרה בשמלה מבד נקי לחלוטין אבל עם שסע גדול ומהמם. היא הפתיעה עם נעליים שחורות שהפכו את הלוק כולו ללא שגרתי ומאד פאשן פורוורד.

gallery 18

gallery 18

gallery 18
אמנם לא היה לחתונה קונספט מסוים, אבל היה חשוב לשניים שהחתונה תרגיש לאורחים כמו החתונה של רותם ודותן ולא כמו עוד אלף חתונות אחרות שיצא להם להיות בהן. ההשקעה הרבה מכיוון בני הזוג הגיעה בכל הנוגע ל-DIY ששלט באירוע, והטביע חותם סופר פרסונלי על היום המרגש.

gallery 18 2

gallery 18 2

gallery 18 2
רותם ודותן הביאו לקבלת הפנים כלים ואקססוריז מהבית שלהם והכינו בעצמם 300 עציצי בטון! הם יצקו, צבעו, יצרו חותמת ממותגת ושתלו בעציצים סוקולנטים. העצימים שימשו כמרכזי שולחן וכמתנה לאורחים.

בנוסף, הם קיפלו אינספור ציפורי אוריגמי ובעזרת חברת משפחה הכינו הד-פיסים צבעוניים עמוסים בפרחים, חיות מפלסטיק, נוצות ושלל אביזרים נוספים לאורחים לשלב הריקודים. ואם זה לא טאצ' אישי, אנחנו לא יודעות מה כן.

gallery 20

gallery 20

gallery 20

gallery 23
הטיפ שלהם לזוגות בשלבי התכנון הוא לעשות את הדברים יחד, גם מבחינת הדברים הטכניים וסגירת הספקים, וגם מבחינת הכנות מיוחדות לחתונה. מדובר בסך הכל בחוויה כיפית שמגבירה את ההתרגשות לקראת היום הגדול.

gallery 23

gallery 23

gallery 23

 קרדיטים:

צילום סטילס: מורן מעיין
מקום האירוע: הנחלה
חליפת חתן: Names
שמלה: עידן לרוס
צילום וידאו: מאור קורן

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: עלי דפנה 
מוסיקה: ערן ברנע 
בר:פרימייר- בר הנחלה 
איפור: יסמין בדוסה 
עיצוב שיער: אביאל שמעיה 
נעלי כלה: זארה 
נעלי חתן: Fiocco Nero 
הזמנות / מיתוג: הכלה 
חליפה לריקודים: ASOS 
איפור מלוות: הגר נחמיאס 
 עורך טקס: אסף - הגיס של החתן 
חוויות: מגנטים - שוויצריה
DIY: עציצי בטון עם סוקולנטים, קישוט חופה מאוריגמי, הד-פיסים לרחבה 
מתנות לאורחים: עציצי בטון

 

 

מאת:כלות אורבניות