לגזור ולשמור: 10 טרנדים מהשנה החולפת

19.09.17

חלק מהמנטרה של הבלוג-מגזין שלנו היא לעקוב באופן צמוד במיוחד אחרי טרנדים שונים. מקורם יכול להיות בעולם האופנה, האוכל, הלייפסטייל, האדריכלות ומה לא, ואנחנו כאן כדי למצוא את האופן המהמם ביותר בו הם מגיעים לידיי ביטוי בעולם החתונות.

 

במהלך השנה החולפת היו לנו לא מעט טרנדים כאלו, חלקם נותרו במשך תקופה ארוכה יותר וחלקם פחות, חלקם יישארו מאחור כשנעבור לשנה הבאה בעוד חלקם יישארו איתנו לסיבוב נוסף.

 

הלקט ההורס שמיד תראו משתייך לקבוצה הזו בדיוק - של טרנדים משלל תחומים בתוך עולם החתונות שכיכבו לא פעם בחתונות היפות שלכן, ולטעמנו, הם לגמרי יהיו נוכחים כאן בעונת החתונות הקרובה. שנתחיל?

 

trend banner 1

 

כמעט כל צילומי הזוגיות האורבניים שנוחתים אצלנו כוללים תפאורות עירוניות משובחות למדיי. אחת מהן חוזרת כמה וכמה פעמים, מדובר בתפאורת ה-Color Block: רקע, שיכול להיות קיר, דלת, או אפילו צמחיה שצבועים בגוון אחד וצובעים את הפריימים בגוון אחד דומיננטי. התוצאה: מפגש מושלם בין אורבניות למינימליזם.

 

trends gallery 2

(צילום: רן ברגמן)

 

trends gallery 15

(צילום: Bare Wedding)

 

 

trend banner 2

 

אין ספק, חתונה היא אירוע שבמהותו טבועה רומנטיקה. האפקט הזה מגיע לידי ביטוי גם בצילומי הזוגיות, שנראה שבשנה האחרונה הפכו לרכים-רכים, סופר נעימים, כאלו שנדמה שעברו עליהם עם פילטר בגווני פסטל שהופך את הכל לבעל לוק אגדתי וקסום במיוחד.

 

trends gallery 5

(צילום: עידן חסון)

 

trends gallery 24

(צילום: עידן חסון)

 

מתוך הפינצטה שלנו

trend banner 3

 

אנחנו אמנם חסידות גדולות של תסרוקות כלה מגניבות, אבל אחד הטרנדים החוזרים השנה בתחום הפריזורות דווקא הלך לכיוון הנגדי - כלות רבות החליטו ללכת א-נטורל ובחרו להישאר עם שיערן פזור. והאמת? אנחנו ממש מתחילות לאהוב את זה.

 

trends gallery 22

(צילום: מאמא צלמים)

 

trends gallery 21

(צילום: ג׳ן סלדקוב)

 

 

trend banner 4

 

החלטנו להעניק במה הפעם גם לחתנים האורבניים היקרים שלצידכן ולהרים גם להם, כי נראה שהשנה התעוזה בגזרת החליפות שלהם עלתה כמה רמות מעלה. לצד חליפות שחורות וכחולות-כהות החלו לצוץ גוונים בהירים, מעניינים ומיוחדים יותר של חליפות שמוכיחות שיש להרבה מכן עסק עם גברברים שיקיים למדיי.

 

trends gallery 3

(צילום: צחי שמש)

 

trends gallery 12

(צילום: כפיר שלום)

 

trend banner 5

 

נכון, אנחנו כלות אורבניות בכל מהותנו, וגם הרבה מכן. אבל נראה שגם לסיטי-גירלז החל לחלחל חשק לקצת ירוק בעיניים. טאצ׳ים של צמחיה ובוטניקה על שלל סוגיה החלו להופיע דווקא בחתונות העיר שלנו, ונראה שהשילוב בין הניגודים דווקא מוציא את המיטב משני הסגנונות.

 

trends gallery 14

(צילום: גמבא צלמים)

 

trends gallery 18

(צילום: מורן מעיין)

 

trend banner 6

 

מסיבות רווקות - איזה כיף שיש לנו אתכן! נראה שהאהבה שלנו לאירוע הזה, שכל כולו גירל פאוור, השתלטה גם על הקוראות האהובות שלנו, שהתחילו להרים הפקות היסטריות ביופיין ובקוליות שלהן, וקצת גרמו לנו לרצות להציע לכמה וכמה מכן חברות.

 

trends gallery 17

(צילום: MR. & MRS. Photographers - דוד ומאיה מצלמים)

 

trends gallery 16

(צילום: MR. & MRS. Photographers - דוד ומאיה מצלמים)

 

trend banner 7

 

אילו היינו צריכות לקטלג את השנה הזו, היא הייתה מוכרזת כשנת הוינטאג׳. בלוקים כלתיים, בסידורי השולחנות, בקונספטים ובמה לא - ההוכחה שההיסטוריה חוזרת מעולם לא נראתה טוב יותר, ואין שמחות מאיתנו שהוינטאג׳ כאן כדי להישאר.

 

trends gallery 9

(צילום: לוז)

 

trends gallery 10

(צילום: לוז)

 

trends gallery 7

(צילום: מאמא צלמים)

 

trend banner 8

 

כמכורות לסרטי דיסני, אנחנו לגמרי יכולות להתחבר לעובדה שאותן כלות שצפו בסרטים כילדות נותרו עם חשק בלתי מוסבר להפחת חיים באגדות שעליהן גדלו. ובינינו? איזו הזדמנות טובה יותר יש לעשות זאת מאשר החתונה שלכן?

 

trends gallery 1

(צילום: שני צדקריו)

 

trends gallery 13

(צילום: דימה וזינוביץ׳)

 

trend banner 9 

 

אין כמו שיק אקלקטי, כזה שנאסף משלל מקומות ברחבי העולם ומגיע אלינו בפורמט כחול-לבן יפה ומעניין. הפעם, אלו הסגנונות האוריינטליים והמזרחיים שקופצים לביקור, ובאופן אישי, אין מאושרות מאיתנו שזה קרה. מזרח תיכון חדש היר ווי קאם!

 

trends gallery 8

(צילום: מאמא צלמים)

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

trends gallery 20

(צילום: אורי סמג׳ה)

 

trend banner 10

 

יש כמה דיטיילז שנוגעים אל עולם הביוטי הכלתי שאפשר לקרוא להם בעלי סטייטמנט מובהק - אחד מהם הוא השפתון האדום, שחזר אלינו לאחר כמה שנים שלא נתקלנו בו. יותר ויותר כלות בוחרות בגוונים שונים של אדום ומוכיחות בכל פעם מחדש מדוע מדובר בצבע נצחי.

 

trends gallery 6

(צילום: מונוקל)

 

trends gallery 23

(צילום: עידן חסון)

מאת:כלות אורבניות