לגור איתם

31.01.14

 

היה זה יום רגיל ככל הימים, ושום דבר לא רמז על הסרטון שהמתין לו בתיבת המייל שלנו. הכנו קפה כמו תמיד, התמתחנו אט אט, התיישבנו מול המסך, לחצנו על הפליי ואז קרה הדבר… פנים מוכרות נגלו אלינו מבעד למסך וגם את היצירתיות שאפפה את הסרטון, היה נדמה לנו שאנו מזהות.

 

ואז זה הכה בנו! הלא אלו שני וחגי היקרים, שהתארחו אצלינו ממש לאחרונה עם סרטון סייב דה דייט שעשה לנו את היום והעלה על פנינו חיוך גדול - והאמת, בדיוק כמו אז כך קרה גם הפעם, מעין סגירת מעגל מתוקה שכזו.

 

 

מן הרגע שהסתיים לו הסרטון הקודם, נשארנו בפה עם טעם של עוד ורצון עז להכיר קצת יותר את בני הזוג שכיכבו בו. אז תארו לעצמיכן עד כמה שמחנו כששני, הכלה, הצטרפה לקבוצת הפייסבוק הסודית של כלות אורבניות (ואם אתן עדיין לא שם, כדאי לכן מאוד להיות!). את שני ליווינו במהלך ההכנות, ממש עד ליום חתונתה עם חגי והתרגשנו מאוד ביחד איתם. בכל הזדמנות ואפילו ביום האירוע עצמו, לא שכחה שני לדווח מן השטח ולשתף בחוויות, אך שום דבר לא הכין אותנו להפתעה הזאת.

 

 

אם בפעם הקודמת, סרטון הסייב דה דייט הכיר לנו את חוש ההומור של בני הזוג, הפעם קיבלנו הצצה קטנה לעולמם הפרטי ולשיגרת יומם הצבעונית. כעת, כבר אפשר לומר בבטחון מלא - אנו מכירות אותם היטב ואוהבות, כל-כך אוהבות!

 

 

כשהחבר המשותף מקריין ברקע עם קולו העמוק, נגלה בפנינו סיפור ההיכרות של שני וחגי - או שניסיטה וחגול, כפי שקוראים להם ה״בסט פרינדס״. בני הזוג הכירו וירטואלית ועד מהרה הקשר הזוגי בינהם הפך לממשי. הפרפרים בבטן החלו להתעופף לכל עבר והובילו אותם למגורים משותפים, אשר גם מהם אנו מקבלות הצצה. דילוג, קפיצה והופ - עברנו לתחנה הבאה בחייהם, הלא היא הצעת הנישואין: בלב ליבו של האי כרתים, החל לו הפרק החדש והמרגש בחייהם של בני הזוג.

 

 

קאט! הסרטון הסתיים, האורחים נקראים אל רחבת הריקודים וכל שנותר לנו כעת הוא להזמין גם אתכן לצפות בו על מנת שתכירו את השניים. יש לנו תחושה שאתן עומדות להתאהב. מוכנות? צפייה נעימה!

 

 

❖❖❖

 

קרדיטים

בימוי, צילום, אפטר, עריכה וסאונד: חגי סויסה רינג

תסריט: חגי ושני סויסה רינג

קריינות: עינן פרל

צילומי אווירה ביער: קובי פליישמן

 

מאת:כלות אורבניות