לבן על לבן: ההפקה ששיגרה אותנו לשבועות

08.06.16

התמונות הבאות זורקות אותנו לחג האהוב עלינו הלא הוא חג השבועות ולא פלא; המצולמת בהפקה הקסומה הזו, נראות כאילו היא מדגמנת את החג הכי שורשי בשנה עם טופים מיוחדים ושמלות צחורות, כתרי פרחים גדולים ורקע החורש הארצישראלי.

 

איפור כלה

 

איפור כלה

 

איפור כלה

 

בעינינו, אין שילוב יפה יותר מסגנון הבוהו עם אלמנטים מקומיים. כשאנחנו מדמיינות את החתונה הישראלית-אורבנית המושלמת, היא מעין טייק אוף על חתונות הקיבוץ של פעם: הרבה פרחים, שמלת מקסי קלילה ונוחה וצילומי זוגיות בטבע ובשדות.

 

איפור כלה

 

צילומי ההפקה הזו הם דוגמא נפלאה לאיך עושים את זה נכון, עם מראה עדין ומדויק ואווירה שכולה חופש וטבע. כשאנחנו מתבוננות בהם, בא לנו לקפוץ אל תוך הצילום, לחבוש כתר פרחים מפואר ולהירגע בצל העצים או לרוץ על השביל המתפתל.

 

איפור כלה

 

בגזרת השיער אתן כבר יודעות שהדבר הכי טרנדי הוא לדבוק במראה הטבעי; צמות עדינות, איסוף מרושל והרבה שיער פזור - כל אלה סגנונות מקסימים שידגישו את יופייכן הטבעי. אפקט ה"וואו" בעונת החתונות הנוכחית לא מגיע מתסרוקות מפוארות במיוחד, אלא דווקא מכתרי פרחים יפים שמעניקים הילה רכה, רומנטית וזוהרת למי שעונדת אותם על ראשה.

 

איפור כלה

 

גם האיפור עובד למוד מינימליסטי, כשכל הרעיון הוא ליצור מראה מאוד נקי מצד אחד, אבל גם מאוד טבעי מן הצד השני.כך תווי הפנים שלכן מקבלים את מרכז הבמה, כשהאיפור רק תומך במה שקיבלתן במתנה מהטבע. על מנת להשיג את המראה הטבעי וההו-כה-רומנטי עליו אנחנו מדברות, חשוב למצוא את המאפרת הנכונה, מאפרת שתדע להדגיש את הדברים הטובים ובמקביל לטשטש את הפגמים הקטנים.

 

איפור כלה

 

 אין דוגמא טובה לכך שלא חייבים להתקשט בהמון תכשיטים כדי להיראות מדהים ביום החתונה - מהצילומים שלפניכן. שימו לב לתכשוט העדין, שמשתלב באלגנטיות ובטבעיות עם הטוטאל לוק כולו ושוב, ממש כמו האיפור והשיער, משאיר את הבמה ללב העניין: אתן.

 

איפור כלה

 

בסיכומו של דבר, אם תשאלו אותנו - יום החתונה הוא יום שאנחנו אמורות בראש ובראשונה ליהנות ממנו. כשהשיער שלנו מסודר בדיוק בצורה הנכונה והנוחה, האיפור מחמיא לפנים שלנו - מבלי להרגיש כבד ומלאכותי - והכי חשוב: כשהשמלה קלילה, זורמת ונוחה, אין שום סיכוי לטעות.

 

איפור כלה

 

 

אז השאירו את התכשיטים הכבדים בארון, חבשו את כתרי הפרחים שלכן ויחד נצא ליהנות מהטבע. איך אומר הסלוגן המפורסם? "את הכי יפה כשנוח לך"... :)

 

 קרדיטים להפקה :

עיצוב שיער ואיפור: עינב בר 

צילום :אופיר אסאיאג

שמלות כלה :שלומי יקיר 

שזירת פרחים :פלורנס 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: