כתרים אביביים

31.03.14

 

שיטוטינו ברחבי הרשת דומים למלאכת הרכבת פאזל: חלק ועוד חלק מתחברים, עד שאנו מבחינות כי מדובר בתופעה של ממש ואז גם גלאי הטרנדים שלנו, זה שבישר לכן ממש לאחרונה על הפיניאטות ומסיכות ראשי החיות - מתעורר.

 

השיטוט הזה תמיד גורם לנו להתרגשות, שכן כיף לגלות כיצד מגמה שמתחילה אי שם בחו״ל, מחלחלת לאיטה גם בארץ. הפעם המגמה שסחפה אותנו היא ריחנית במיוחד ומזכירה לנו את התחושה הנעימה שמתפשטת בכל רחבי הבית, כשמכניסים לתוכו זר פרחים רענן.

 

צילום: Rachel Solomon

 

צילום: Justin DeMutiis

 

מדובר בגלגול חדש וסופר-אופנתי לטרנד הבוטאני עליו סיפרנו לכן לפני כמה חודשים ספורים ואילו הפעם אתן זוכות לראות את אחד הביטויים היפים שלו: כתר ססגוני ועשיר שכל כולו עשוי מפרחים. התופעה הזאת התחילה רבות בזכות הזמרת לנה דל ריי, אשר כתרים העשויים פרחים עיטרו את ראשה בקליפים שונים וחידדו את התחושה שמדובר באביזר אופנתי לכל דבר.

 

צילום: Greg Finck

 

עד מהרה החלו הכתרים הללו לצבוע הפקות אופנה והביאו עימם את התחושה האביבית לאתרים ולמגזינים בהם אנו נהנות לעלעל מידי יום ביומו. לאחרונה, שמנו לב שיותר ויותר כלות בוחרות בפיס שכזה לעטר את שיערן גם ביום החתונה ולכן כל שנותר לנו הוא לקבוע - אכן מדובר בטרנד!

 

צילום: Odalys Mendez

 

צילום: André Teixeira

 

הסיבה שאנו מתייחסות לכתר פרחים כפיס אופנתי, היא פשוטה מאוד שכן לא ניתן להתעלם מנוכחותו היפה. יחד עם זאת, ניתן לבחור בצבעוניות הרצויה עבור הפרחים במטרה לשדר אווירה מסויימת: פרחים בהירים יתאימו יותר לכלה שבוחרת בלוק רך ועדין, בעוד שפרחים אדומים ישדרו אווירה פולקלוריסטית יותר.

 

צילום: Rachel Solomon

 

צילום: Momoko Photography

 

צילום: Andi Mans

 

כתרים העשויים פרחים יכולים להשתלב בלוקים שונים, בשילוב עם שמלות קלאסיות באווירה וינטג׳ית ועד לשמלות בעלות לוק מודרני יותר. מדובר באקססורי שיכול להקפיץ את ההופעה כולה, כך שלעיתים רבות ניתן אף לוותר על איבזור משלים, הכול בכדי להעניק את הפוקוס לכתר היפה. חיבור נוסף שחביב עלינו הוא השילוב בין כתר פרחים לבין הינומה רכה מאחור, וכמובן שאף תמיד ניתן להתאים את הכתר לזר הפרחים שמחזיקה הכלה בין ידיה.

 

צילום: Nadia Hung

 

נראה לנו שכעת, בתקופת האביב, הבחירה בכתר העשוי פרחים היא מושלמת - שהרי מדובר בתקופה המלבלבת ביותר בשנה. מאחר שהחום האמיתי של הקיץ טרם הגיע למחוזותינו, בהחלט אפשר לשזור זר מפרחים אמיתיים, כך שיחזיק מעמד החל משלב ההכנות ועד לסיום האירוע, מבלי שיאבד מיופיו ורעננותו.

 

צילום: Ashley Sawtelle

 

צילום: Q Avenue Photography

 

מה יעשו כלות החורף, הקיץ והסתיו שעדיין רוצות ליהנות מן היופי הזה? למרבה המזל קיימים כיום פרחים סינתטיים שנראים דומים כל-כך לדבר ״האמיתי״, עד שאף אחד לא יידע להבחין כי אין מדובר בפרחים חיים וזה בהחלט יכול להישאר הסוד הקטן שלנו! את הכתר הסינתטי אפשר לשמור למזכרת ואפילו לעשות בו שימוש נוסף, אך גם את כתר הפרחים האמיתיים ניתן לייבש ולהכין ממנו יצירת אמנות קטנה.

 

צילום: Ryan Ray

 

כמה נפלא שניתן להתקשט בפרחים אהובים ולהפוך אותם לאביזר אופנתי לכל דבר. אין ספק שמדובר בטרנד שכאילו נוצר במיוחד עבור ״כלות אורבניות״!

 

מאת:כלות אורבניות