כששני מעצבים מתחתנים: החגיגה היוונית של דרור ואלי

18.07.19

לא נסתיר את העובדה שאנחנו מתרגשות לארח את חבר הפינצטה שלנו, מעצב הטבעות אלי מזרחי, ואת חתונתו הקסומה לבת זוגו, דרור. כששני אנשים סופר קריאייטיבים מתחברים, נוצר קסם, במקרה שלהם - סיפור האהבה שלהם היווה השראה לחתונה שהם הגו ועיצבו לגמרי לבד.


gallery 1

gallery 1

gallery 1


הם הכירו בוולנסיה שבספרד, כשכל אחד מהם שהה בה במסגרת חילופי סטודנטים ממוסד לימודי אחר. זה היה לאב אט פירסט סייט עבור זוג הישראלים, שפצחו ברומן סטודנטיאלי בספרד, והמשיכו אותו עם שובם ארצה.

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 4

gallery 4
הצעת הנישואין הייתה מפתיעה והתרחשה באי הקסום פארוס שביוון. אלי, באקט סופר רומנטי ומרגש, הציע לדרור להינשא לו עם טבעת בה התאהבה שלוש שנים קודם לכן במהלך טיול בפריז.

gallery 7

gallery 7

gallery 7
היה ברור לשניים שאת היום המיוחד שלהם הם יעצבו בצוותא והם החליטו על קונספט טברנה יוונית כהומאז' לאי היפהפה עליו התארסו. מהרגע שננעלו על כיוון - המוחות היצירתיים שלהם לא הפסיקו לעבוד, ותשומת לב מופלאה ניתנה לכל הפרטים הקטנים. יותר DIY מזה לא תמצאו.

gallery 10

gallery 10

gallery 10


האגרטלים היו צילינדרים מחומר טרקוטה בזיגוג לבן והוכנו בעבודת יד על האובניים בסטודיו. הם מולאו בזר של ענפי עצי זית שנקטפו בחצר של דודה של דרור יום לפני האירוע, כמו גם ענפי שיח הרוזמרין שהונחו לפני כל מושב, ואוגדו ביחד עם הסכו"ם על המפית.

gallery 13

gallery 13

gallery 13


דגי עץ כחולים שהכינה אמא של דרור קישטו את רחבת הדק, וכדורי זכוכית כחולים-שקופים שפיזרה אמא של אלי ליוו אותם. פחיות שימורים ענקיות נאספו במשך חודשים, נצבעו בכחול, ובתוכם נשתלו מגוון צמחים שנבחרו בקפידה.

gallery 16

gallery 16

gallery 16


המתנות לאורחים תאמו  להזמנות ולרוח היוונית וביקשו לברך כל מי שהשתתף בחתונה: כל אורח קיבל זוג דגי פורצלן לבנים עבודת ידם של החתן והכלה כמובן, מלווים בחרוז כחול וקשורים בחבל דק. גם את כתב הכתובה האלטרנטיבי שלהם הם ניסחו בקפידה, כתבו בכתב ידם ואיירו בעצמם.

gallery 19

gallery 19

gallery 19


כמובן שאת טבעות הנישואין יצר אלי לשניהם, כשהמוטיב היה טבעת חותם, כסימן להתחייבות שלהם זו לזה. בטבעות נחרטו כמה מילות אהבה שהועתקו: כתב היד של אלי בתוך הטבעת של דרור ולהיפך.

gallery 22

gallery 22

gallery 22


המסיבה הסתיימה במתחם לינה על החוף, מלווה במוזיקה וניגונים אל תוך הלילה, ובבוקר למחרת המשיכה ביום-ים וארוחה מפנקת לכל המשפחה והחברים. קשה לנו לחשוב על חגיגה יותר מושלמת ואותנטית מזו. יאסו!

gallery 25

gallery 25

gallery 25

gallery 25


קרדיטים:

צילום סטילס ווידאו: Your Story
מקום האירוע: חוף מכמורת
טבעות נישואין ותכשיטים: סטודיו אלי מזרחי (החתן!)
קייטרינג: סילברס ושף שאול בן אדרת
מוסיקה: די ג'יי רונן גוטמן

+ קרדיטים נוספים


הפקה ועיצוב: החתן והכלה
שמלה: רוח נשית ועיצוב אישי
איפור: אחות של הכלה
עיצוב שיער: עצמאית
הזמנות / מיתוג: עיצוב של הזוג לאפליקציה איזיקארד
חוויות: הזמר איזקיס ולהקתו
DIY: כל פרט בעיצוב החתונה היה בעיצוב עצמי
מתנות לאורחים: סטודיו דו- הסטודיו הקרמי של החתן והכלה
עורך טקס: ירדן בן יוסף

מאת:כלות אורבניות