כשעולמות נפגשים

11.09.14

  

יום חמישי כבר כאן? אתן בטוחות?!? אז כנראה שכן, למרות שאיבדנו כבר לחלוטין את תחושת הזמן והסיבה לכך היא כל, כל, כל(!!!) הדברים החדשים והמרגשים שאנו עובדות עליהם בשבועות האחרונים, במיוחד עבורכן!

 

 

 

 

ומה מביא עימו היום הזה? רק דברים יפים! 

 

 

 

שני עולמות שונים הנפגשים בנקודה אחת בה מתרחש הכיף הכי גדול שאפשר לדמיין. וכמו שאתן כבר יודעות - נקודת המפגש הזו מתרחשת בכל פעם אצל הזוגות האורבניים שלנו, כאשר כל אחד מבני הזוג מביא עימו את עולמו האישי ולפתע פתאום שני עולמות מתמזגים בטבעיות גמורה.

 

 

 

 

הפעם, מיזוג העולמות הזה התרחש בין זברה מוסיקה - כן, כן… החבר׳ה האלה שיש להם את הגרוב הכי טוב בעיר, לבין חוות רונית, לוקיישן מוכר וידוע מזה שנים רבות, כל זאת במטרה לערוך הפקת צילומים שמרגישה כמו חלום קייצי ומתוק. 

 

 

 

ואם כבר הזכרנו את הקיץ, אז ללא ספק הוא היה שם כהשראה האולטימטיבית. המשיכו לצלול אל התמונות היפות!

 

 

 

 

על צילום הסטילס ניצח ביד רמה צלם שלבטח כבר זכיתן לפגוש בו ממש כאן, מורן מעיין, בעודו מתעד את כל אחד מן הזוגות בלוקיישן המתאים לו ברחבי החווה: תחת הגזיבו, בשפת האגם, לצד הבר או סתם כך על אחד מכרי הדשא הירוקים.

 

הסגנון של כל זוג וזוג הצליח לשלב בין האלגנטיות של המקום לבין זברה - סטיילינג מהודק אך מלא בשיק גם בגזרת החתנים עם בגדים בעיצובו של דויד ששון, וגם בגזרת הכלות עם שמלותיה של המעצבת ליהי הוד.

 

 

 

 

כשכל אחד ואחת מן הדוגמנים והדוגמניות מביא עימו את עולמו הייחודי, לצד אנשי מקצוע נ-פלאים אשר עובדים יחדיו על ההפקה, נולדים צילומים שעושים לנו עוד קצת חשק לקיץ, רגע לפני שהוא מגיע לסיומו.

 

 

 

 

 

ובכדי ליהנות מכל היופי הזה עוד מספר דקות בודדות, אנו מזמינות אתכן לצפות בסרטון הוידאו הקליל של ״Paper Heart״, שמשלים לגמרי את סשן התמונות:

 

 

מה אתה אומר קיץ יקר, אולי בכל-זאת תישאר כאן איתנו?!? אולי?

 

קרדיטים

קונספט: זברה מוסיקה וחוות רונית

הפקה, סטיילינג ועיצוב: מאיה בכור, דן וייך

צילום סטילס: מורן מעיין

צילום וידאו: Paper Hearts

עוזרת הפקה: בי פארן

איפור: BDY Make Up

שיער: רועי הוביט אפרת

בגדי גברים: דויד ששון

שמלות כלה: ליהי הוד

תכשיטים ואקססוריז: אפרת קסוטו

נעלי כלות: רוני קנטור

נעלי חתנים: Fiocco Nero

דוגמניות: שולה למפרט, יובל ידלין, ענבל הררי

דוגמנים: לאון פדוטוב, מתן רינג, עודד חפר

 

מאת:כלות אורבניות