כשסתיו פוגש באביב

19.12.14

מתחילים את הנסיעה ברכב... הנופים מתערבבים להם פתאום לתוך בלילה אחת של מחשבות והרהורים - חלק מהנופים מוכרים וחלקם חדשים לחלוטין, אך כל אחד מהם פוגש אותנו במקומות שונים לחלוטין. 

 

 

 

 

 

 

במקום הזה בדיוק, את בנות הצוות של מיידלע פגשה השראה והרי תמיד אמרנו שהיא צומחת ממקומות לא צפויים. בעקבות נסיעה שגרתית, נגלה למול עיניהן הלוקיישן שבו הן החליטו לצלם את ההפקה שאותה אנו רואות לפנינו, בעוד שהנופים המשתנים הזכירו להן גם את מזג האוויר המיוחד שלנו, שברגע הראשון הוא קריר וברגעים שלאחר מכן הוא חמים לחלוטין - וכך נרקם לו דואט בין הסתיו לאביב.

 

 

 

 

 

הדואט הזה בא לידי ביטוי בשילוב בין הגוונים החמימים שפוגשים אותנו במדרכות של הסתיו לבין גוונים בהירים ומוארים, אלו שנראים כמו קיבלו נשיקה מהשמש. שמלות רכות ונטולות שרוולים התערבבו להן עם שמלות תחרה בנויות משכבות, בעוד שנרות וכלי זכוכיות מאסיביים פגשו בקלילות של הפרחים הלבנים ושל דגלוני התחרה שנתלו מעל השולחן. 

 

 

 

 

האווירה הנוסטלגית של הסתיו לבין תחושת ההתחדשות של האביב על פניו נראה כמו הפכים מנוגדים, כמו מתנגשים זה עם זה כמעט - אך בפועל הם מתערבבים יחדיו בדיוק כמו אותם נופים שנשקפים אלינו במעד לחלון, בעוד הרכב ממשיך בנסיעתו וגומע עוד ועוד מרחקים.

 

 

 

 

 

 

וכעת גם אנחנו מחכות שניכנס כבר לאוטו וניסע... כי מי יודע אילו הרפתקאות ומחשבות יתפסו אותנו שם הפעם...

 

קרדיטים

 

עיצוב וסטיילינג: מיידלע

צילום: דובי ריין

שמלות כלה: אילונה מרקינה כהן

תכשיטים: איה בן יעקב

נעליים: רוני קנטור

דוגמנית: שיר ארביטמן

ציוד: אוהלי הודיה השכרת ציוד לאירועים

איפור ושיער: קרין איפור ועיצוב שיער

 

 

מאת:כלות אורבניות