כשנעים אז נעים!

28.10.13

 

כשנעים אז נעים! ולמה הכוונה? בכל פעם כשאנו פוגשות בעיצוב בלתי מתאמץ, שמשרה עלינו אווירה נעימה ונינוחה, אנו יודעות שהושקעה שם מחשבה רבה, בכל פרט ופרט, על מנת שהוא יהיה כזה - מדוייק וטוב.

 

 

 

 

קל זה לא, פשוט זה ממש לא, אך כשיודעים כיצד לעבוד עם הנתונים הבסיסיים ואלמנטי עיצוב מדוייקים, התוצאה מעוררת התפעלות… ממש כמו בפוסט שאתן רואות כאן כעת.

 

 

 

המעצבת הנפלאה שמראה לנו כיצד עושים זאת על הצד הטוב ביותר היא לא אחרת מאשר מורן כרמלי, אשר יצא לכן לפגוש בה כבר על גבי דפי הבלוג. היום היא משתפת אותנו באחת החתונה האחרונות בעיצובה, חתונה שהתרחשה בלוקיישן אהוב במיוחד.

 

 

 

כפי שכבר ראיתן, קבלת הפנים נערכה במרפסת שצופה אל הים ורוהטה בריהוט עץ טבעי, אשר שולב עם טקסטיל לבן. לכל אלה נוספו סידורי פרחים קלילים (עם המון ליזיאנטוסים יפים), לימונדה קרירה שקיבלה את פני האורחים, כובעי קש לגברברים ומניפות ממותגות עבור הנשים. וכן, בהחלט ניתן לומר שמדובר בקבלת פנים כלבבנו!

 

זוכרות שבתחילת הפוסט דיברנו על כל הנעים הזה?!? מתברר כי הוא חיכה לנו ובגדול גם בחלל הפנים של הלוקיישן… ואז, אז למעשה הבנו כי עיצוב חלל המרפסת בו נערכה קבלת הפנים היה למעשה על תקן ״להקת החימום״ בלבד.

 

 

 

 

שולחנות העץ כולם עוטרו בסידורי פרחים אקלקטיים בגווני האירוע אשר הונחו בכלי זכוכית עדינים. על חלקם האחד של השולחנות ניתן היה למצוא סידור מרכזי ואילו על חלקם האחר שלל סידורים קטנים ומדוייקים.

 

 

 

 

 

כל אחת מן המפיות שעליהן הונח הסכו״ם, נקשרה בסרט סאטן עדין בגוון פסטלי ואליו הוצמדה פתקית עם חותמת הזוג. בדיוק מסוג הדברים שמוסיפים את הטאץ׳ הקטן והאישי הזה שאנו תמיד ניהנות כל-כך לראות.

 

 

 

 

ומאירוע כזה הרי חייבים לצאת עם טעם מתוק בפה, ולכן בסיומו קיבלו האורחים שקיות צלופן קטנות ומפנקות. מה חיכה להם בתוך השקיות הללו? צמד מקרונס שלבטח המתיקו להם את כוס הקפה בבוקרו של יום המחרת ועשו להם הרבה נעים בבטן.

 

 

 

 

צילום: דן מילר

 

תודה לך מורן על שחלקת איתנו ועם הכלות האורבניות שלנו עבודת עיצוב סופר-נפלאה, מעשה ידייך! דעי לך שאנו מחכות לעוד… הרבה עוד…

 

✿✿✿

 

עיצוב: מורן כרמלי

מקום האירוע: בית על הים

הפקה: מורן גולדשטיין

צילום: דן מילר

מקרונים לאורחים: I love cupcakes

קייטרינג: טעם וצבע

קינוחים: עדי ברק, אחות החתן

מאת:כלות אורבניות