כשיתיר פגש את זוהר: חתונת שישי מופלאה

26.12.16

כשיתיר פגש את זוהר בפאב בתל אביב, הוא היה בטוח שהיא משוחררת טרייה והיא הייתה בטוחה שהוא גדול ממנה בכמה שנים. אחרי שיחה קצרה, האמת התגלתה: זוהר הייתה אז בת 30, עם גנים משובחים שגורמים לה להיראות ילדה (עד היום). יתיר מצדו נראה גברבר, על אף שהיה "רק" בן 25.

 

zohar gallery 2

 

zohar gallery 3

אבל גיל, אתן יודעות, הוא רק מספר וכשיש פרפרים בבטן, הם לא מחפשים את שנת הלידה בתעודת הזהות. מאז אותו מפגש מקרי, השניים התאחדו ולא עזבו אחד את השני. חמש שנים מאוחר יותר, והם מתארחים אצלנו כאן עם חתונת שישי מקסימה.

 

zohar gallery 4

 

zohar gallery 5

 

zohar gallery 6

השניים, במקור מפתח תקווה, מתגוררים בשנתיים האחרונות בתל אביב וברגע שנרשמה הצעת נישואים, הם ידעו בדיוק היכן ומתי ישברו את הכוס. זו הסיבה גם שלקח להם רק שלושה חודשים להתארגן על הכול.

 

zohar gallery 7

 

zohar gallery 10

 

zohar gallery 11

 

zohar gallery 12

 

zohar gallery 13

 

zohar gallery 14

 

zohar gallery 15

 

zohar gallery 16

ראשית, נבחר כאמור המקום. מאחר ונמל יפו הוא מיקום יפה כל כך, זוהר ויתיר לא רצו להוסיף על הקיים. נוסף על כך, השניים רצו שאנשים יגיעו ליהנות מהחוויה גם מבלי שיקבלו מתנה על הרחבה ולכן השתדלו להימנע מאטרקציות שלתחושתם היו מיותרות ופחות קשורות למי שהם, אבל בכל זאת הם לא ויתרו על טאצ'ים אישיים שמאפיינים אותם כל כך.

 

zohar gallery 17

 

zohar gallery 18

 

zohar gallery 21

 

zohar gallery 22

קחו למשל את אהבתו הגדולה של יתיר לקומיקס, אהבה שהיה ברור שתשולב בחתונה: הגרביים של יתיר והעניבות של השושבינים היו של באטמן וגם בהזמנה של החתונה החתן והכלה הם באטמן וקאטוומן. בהזמנה עצמה שולב גם סיפור ההיכרות של השניים.

 

zohar gallery 9

 

zohar gallery 19

 

zohar gallery 20

החתונה התרחשה ביום שישי אחר הצהריים כאשר החופה נערכה ממש לפני כניסת השבת. לזוג המתוק הזה היה חשוב שאנשים יבואו רגועים וכמה שיותר חופשיים ממטלות השבוע. אחרי הכול, מה יותר מגניב מלקבל את השבת עם כוס בירה ביד מול הים?

 

https://vimeo.com/185285496

 

אנחנו הראשונות להסכים! היה לנו העונג לארח אתכם כאן ולהרים לכבודם בירה. אתם מתוקים אמיתיים ואנחנו מאחלות לכם חיים שלמים של קומיקס ואהבת אמת.

 

קרדיטים

צילום סטילס: איגור לובנסקי
צילום וידאו: חלי גיא paper hearts

מקום האירוע: בית אנדרומדה
קייטרינג: בית אנדרומדה
מוסיקה: נעמה יוגב
שמלה: שימקה
איפור ושיער: רינת שור
טבעות: אסנת וינגרטן
נעלי כלה: ליבלינג
נעלי חתן: זארה
תכשיטים: אסנת וינגרטן
הזמנות/מיתוג: אבי ששון
חליפת חתן: זארה
עורך טכס: רבנות חוף השרון
חוויות: מגנטים - סטודיו טלגרמה

Save

מאת:כלות אורבניות