כשוינטג' הופך למחוספס

13.06.13

 

כמה אושר אנחנו יכולות למצוא בפריטי דקורציה יפים ובפרחים טריים, ולכן כשבנות MOOD בחרו לשתף אותנו בתמונות מחתונה שעיצבו לאחרונה הרגשנו לגמרי בבית.

 

 

 

את חיבתנו העזה לבקבוקים, צנצנות זכוכית, ספרים ישנים וארגזי עץ, אנחנו משתדלות לשמור במינונים נמוכים, כי אם לא נעשה כן - סביר להניח שנמצא את עצמינו בבעיה גדולה. אז מזל, מזל גדול, שאנו מוקפות במעצבות נפלאות שכאלה אשר מצליחות להשביע את רעבוננו לדברים יפים גם מבלי להפוך אותם לדיירי קבע בבתינו. והאמינו לנו כי לא רק אנחנו מודות להן על כך (אהממ, אהממ…).

 

 

 

האירוע הבא נערך במתחם קסטיאל שאנו בהחלט נוטות לחבב עד מאוד, מתחם אשר ניחן בכשרון גדול לעטות על עצמו סגנונות עיצוביים מגוונים ולהתאים לאופיים של אירועים שונים. הפעם, היתה זו חתונה עם מאפיינים וינטג'יים עדינים, וכמו תמיד - המקום קיבל אותם לחיקו בצורה מופלאה.

 

 

 

 

פתקיות ההושבה שהמתינו לאורחים עוצבו על-ידי הכלה הכשרונית בכבודה ובעצמה, ונתלו בכלוב ברזל שחור כשלצידם פריטי עיצוב נוספים. הן הכווינו את האורחים לשלושה איזורי ישיבה שכיווניהם השונים צויינו על לוח גירים אשר מוקם באיזור הכניסה.

 

 

 

 

ופרחים! כמובן שגם הם לקחו חלק בחגיגה הגדולה והתאפיינו בסקאלת צבעים אביבית שהשתלבה נהדר עם שולחנות העץ במקום. מקבצים רבים מהם הונחו בוואזות שקופות או שקופות למחצה ונתנו את המענה המושלם לריהוט הנוכח אותו הם קישטו.

 

 

 

 

את הטויסט הקטן לו ציפינו מצאנו בארגזי העץ שמולאו בפירות ובירקות צבעוניים. הם הפיחו בעיצוב משב רוח רענן וגרמו לנו להבין שלא רק עיצוב טוב היה בחתונה הזאת, אלא גם אוכל... אוכל טוב.

 

 

 

צילום: מיטל דיין

 

ולאחר פוסט שכזה, הרעב לעיצוב כמובן שהתעורר בנו שוב. אין ברירה - הלכנו לטפל בבעיה: היכונו, היכונו, כי פוסט עיצוב נוסף כבר בדרכו אליכן...

מאת:כלות אורבניות