כשהכלה היא מעצבת ומפיקת חתונות - ברור שתהיה חתונה וואו

02.01.19

אין ספק שכשמעצבת ומפיקה מתחתנת מדובר בחתונה מסקרנת של ממש. בחתונה של היום מדובר בחברת הפינצטה האהובה שלנו, שני זוסמן הסופר דופר מוכשרת, ומסתמן שהסטייל הייחודי שלה בשלל החתונות שעיצבה והפיקה נוכח ביג-טיים גם בחתונה היפה שלה ושל בן זוגה אלעד. 

 

 

הסיפור של השניים מתחיל way way back, כשהכירו בימי בית הספר היסודי והחלו לצאת במהלך התיכון. אחרי 11 שנות זוגיות, ביום הולדת של שני, הם התארסו, ומיד החלו בתכנוני החתונה.

 

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery1

 

gallery1

 

 

gallery1

 

הויז׳ן של שני ואלעד התבסס על עקרון אחד: חתונה אורבנית. הם רצו להישאר בגבולות העיר, כדי להקליל את הוייב בחתונה ובעיקר כדי להינשא באזור שהכי קרוב אל ליבם ואל סגנונם. כך, כבר בשלב צילומי הזוגיות, נכחה תל אביב במלוא תפארתה, כרקע המושלם לצילומים. 

 

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

ואם כבר ויז׳נים, בואו נתמקד בסטייל. אחד הדברים שהיו ברורים לשני מאז ומתמיד הוא שהיא לא תבחר בנעליי כלה קלאסיות, אלא בנעליים שחורות, וכך היה. נעלי השפיץ השיקיות בהן בחרה נלוו אל שמלה בעלת גב פתוח ומשגע, עגילים ארוכים-ארוכים ושיער אסוף. המכלול (הלא קונבנציונלי) הזה הוא בגדול כל מה שלוק אלגנטי ונצחי צריך להיות: גלאמי, מדויק ונקי.

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

 

העובדה ששני עוסקת בעולם החתונות באופן יומיומי גרמה להם לחשוב על כיוון מרענן יותר, שונה, והובילה אותם אל קונספט מעט אחר בחתונה שלהם. הם ויתרו על האווירה הרשמית לטובת סגנון קליל ואורבני, שנגע בכל פרט ופרט בעיצוב החתונה ובוייב הכללי. 

 

וכשאנחנו אומרות ׳כל׳, אנחנו לגמרי מתכוונות לכל: קירות המתחם הצבעוניים היו עמוסים בציורי גראפיטי, מנות פתיחה קונבנציונליות הוחלפו בעמדת בייגלה חם אותנטית של המוכר בשכונה של שני ואלעד ועמדת קוקטיילים ססגונית הוצבה במרכז.

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

 gallery1

 

אל הסגנון מלא החיים הזה חבר עיצוב אלגנטי ומעודן, שהתבסס על פלטת צבעים של ירוק, לבן וזהב, שנכחו באופן מגוון למדיי במרכזי השולחנות, בעוגת חתונה יפהפיה וכמובן, בחופה. החופה המטריפה הזו, אם תשאלו אותנו, היא אחד ההיילייטים הכי רציניים בחתונה; חופה שבראשה בד תחרה וינטאג׳י, על גביה צרורות פרחים ומאחוריה סמל ׳פיס׳ מצוייר. מקסים, לא?

 

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

 

את כל היופי ההיסטרי הזה עטפה האהבה של חבריהם ובני משפחתם של שני ואלעד, שליוו אותם, שימחו אותם והרימו להם ביום המרגש הזה. המון מזל טוב אהובים! מאחלות לכם את כל הטוב שבעולם.

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1

 

gallery1 

קרדיטים:
צילום סטילס: עידן חסון
מקום האירוע: אביגדור

הפקה: שני זוסמן
עיצוב האירוע: שני זוסמן

שמלה: לומינרי
חליפת חתן: באמוס
מגנטים: ממגנטוס

מתוקים: sweet shira
קייטרינג: ארז וחנן

+ קרדיטים נוספים


מוסיקה: עדידור, אטיסוטו
בר: 647
צילום וידאו: מיכאל לוי
איפור: ענבל מרגלית
עיצוב שיער:אדיר אמרגי
טבעות: hila jewelry
נעלי כלה: אלכסנדר וונג
נעלי חתן: factory54
תכשיטים: saga revivo
להקה: רטרו בנד

 

מאת:כלות אורבניות