כל מה שצריך לשולחן ההתארגנות המושלם

14.08.17

אין ספק שאחד מהבקרים הכי מרגשים שיהיו בחייכן הוא זה של יום החתונה. אתן תתעוררו, ככל הנראה טרוטות מעייפות לאחר לילה עם מעט מאד שעות שינה, אבל עם צונאמי של אדרנלין שמאיים לפרוץ מהלב שלכן.

 

לאט לאט החברות שעברו סדרת אודישנים בלתי רשמית (או שכן?) להתמודדות על תפקיד המלוות שלכן יתחילו לטפטף אל מקום ההתארגנות שלכן כדי להתרגש ולהתייפייף יחד איתכן.

 

אנחנו לא יודעות מה איתכן, אבל בעיננו, חייבים לנשנש משהו כדי להרגיע את המתח וההתרגשות. לתפקיד החשוב הזה נכנס הכוכב שלנו היום - שולחן ההתארגנות. לאחר שראינו גרסה מדהימה שלו בחתונה של שירה ודותן, החלטנו לאסוף את כל מה שמרכיב שולחן נשנושים טעים, מוצלח ופוטוגני במיוחד ביום ההתארגנות שלכן. והריי התוצאות:

 

whatDoU banner 1

 

דונאטס, קאפקייקס, פלטת גבינות, פירות - מעבר לתפקידן הנשנושי והמאד חשוב, הן הופכות להיות דיטייל שזוכה לתיעודים רבים ולמקום של כבוד בשולחן ביום ההתארגנות. וביננו, מה יותר משמח ומוריד מתח מאשר ביס מלא אושר במה שאתן הכי אוהבות?

 

whatDoU gallery 4

(צילום: Style me pretty)

 

whatDoU gallery 8

(צילום: Mod Wedding)

 

whatDoU banner 2

 

אין ספק שסביב יום החתונה אלכוהול זוכה למקום של כבוד, ולטעמנו, כדי לשחרר את המתח ולהרים את האווירה מומלץ ואף רצוי להתחיל ללגום ממנו כבר ברגעי ההתארגנות. לכן, כוסות מלאות בשמפניה או בקוקטייל מרענן הם בגדר נוכחות חובה בשולחן ההתארגנות.

 

whatDoU gallery 1

(צילום: Green Wedding Shoes)

 

מתוך הפינצטה שלנו
 

whatDoU gallery 7

(צילום: Green Wedding Shoes)

 

מתוך הפינצטה שלנו

whatDoU banner 3

 

לצד הפרקטיקה של עניין האוכל והשתיה, הרשו לנו לעבור אל פאן נטו - כלי ההגשה. נכון, אמנם לא מדובר בפריט חובה, אבל הם יוצרים סטיילינג ממש כיפי והופכים את השולחן ל-One of a kind.

 

whatDoU gallery 5

(צילום: Adika)

 

whatDoU gallery 2

(צילום: The Tomkat Studio)

 

whatDoU banner 4

 

ועכשיו אל הדובדבן שעל הקצפת, הסוקולנט במרכז השולחן והנצנצים שלצידו - כאן נכנסים כל האקססוריז הכי מהממים שהופכים את שולחן ההתארגנות לממש וואו. פרחים, עציצים, קשים מגניבים, גרלנדות צבעוניות, קונפטי מנצנץ ובגדול, כל מה שאתן אוהבות ועושה לכן כיף בעיניים.

 

whatDoU gallery 9

(צילום: Ruffle)

 

whatDoU banner 5

 

בסופו של דבר, מדובר בשולחן שמוקדש ליום ההתארגנות שלכן. דיטייל סימבולי כמו תמונות שלכם, דמויות חמודות עם אלמנט זוגי או סתם משהו שמצחיק אותך ואת בן או בת הזוג שלך יהפוך את הכל למרגש אפילו יותר.

 

whatDoU gallery 6

(צילום: גמבא)

מאת:כלות אורבניות