כלות מסכמות 23.1.15

23.01.15

כל כך הרבה זוגות, הפקות, צילומים יפים ובעיקר - השראה אחת גדולה. כמות היופי שאליה אנו נחשפות במשך שבועיים בודדים יכולה להספיק לתקופת חיים שלמה, אז כיף לנו שמדובר רק בקצה של הקרחון. הפינה החדשה "כלות מסכמות", מאפשרת לנו להתרפק על כל הרגעים היפים מתוך השבועיים האחרונים, לבחור באימאג'ים הטובים ביותר ופשוט לשחזר את כל היופי הזה שוב, בטרם מתחיל לו שבוע חדש אשר במהלכו נפגש זוגות חדשים ואת כל הפרטים הקטנים שאנו כל כך אוהבות.

 

אז הנה המיטב של המיטב, הדובדבן שעל הקצפת והטבעת שעל האצבע, הסיכום הדו-שבועי שלנו...

 

✮✮✮

 

צילום: רומן בלשוב

 

אם החיוכים של אילה ואורי נראים לכן מוכרים, אז אתן לבטח מזהות אותם מהפקת השנה האזרחית שלנו. כמה שמחנו לארח אותם שוב בפוסט על החתונה האורבנית שלהם וכמה שמחות אנחנו לפגוש אותם שוב כעת.

 

צילום: בת שבע, שקר החן והבל היופי

 

היה כיף להתעדכן בטרנדים החמים בעולם הלקים לשנה הקרובה וללא ספק גם מפתיע לגלות ברשימה לקים בגימורים ובגוונים לא שגרתיים. מיותר לציין שמאז נוספו כמה וכמה לקים חדשים לאוסף שלנו...

 

צילום: עדי פרץ

 

החתונה האורבנית של לנה ושמוליק, עוררה בנו חשק לארוז תיק קטן ולנסוע הישר אל הצפון היפה... אנו לפעמים שוכחות כמה נופים מדהימים ממתינים לנו שם, במרחק של נסיעה קצרה.

 

צילום: טלי ודבורה

 

באחד הימים האפורים ביותר, אירחנו בבלוג-מגזין שלנו את חתונתם הקיצית והצהובה של רלי ומעיין, צמד כלות הורסות. החמניות היפות רוממו את מצב רוחנו והזכירו לנו ימים שטופים בשמש.

 

צילום: לוז צלמים

 

אל ארץ לעולם לא ומעבר לכך, עיצוב החתונה של יעלי וסבסטיאן לוקח אותנו למסע בין כל האגדות היפות שהיו חלק בלתי נפרד מנוף ילדותנו.

 

צילום: לירון אראל

 

חתונתם האורבנית של יעל ואורי מרגישה ונראית כמו הפקה משובחת מתוך מגזין Kinflolk.

 

צילום: נטלי שור

 

קרני איילים, שיק רוקבילי, אופנוע כבד ומזג אוויר קריר - הפקת החורף של זברה במחווה מיוחדת לכל המוסיקה המשובחת של פעם.

 

צילום: אורבן אאוטפיטרס

 

רק לפני כמה ימים התבשרנו על כך שהרשת "אורבן אאוטפיטרס" מגיעה לארץ ומאז עגלת הקניות הוירטואלית שלנו מוסיפה לגדול עוד ועוד (ועוד!)

 

צילום: טלי ודבורה

 

פגישת המחזור של צמד הצלמות טלי ודבורה, זו שהפגישה בין הזוגות בעבר למשפחות שהן כיום - הותירה אותנו עם עור ברווז מרוב התרגשות!

 

צילום: נעה קדמי

 

שמלת פפלום קצרה, חליפה כחולה, מיתוג בצבעי הקיץ שתואם בדיוק להופעתם של חן ודניאל. לא בכל יום פוגשים בשיק משובח ומסוגנן כל כך!

 

צילום: מאמא צלמים

 

כל חיות היער הקסומות קפצו לבקר בבלוג-מגזין, עטופות בקשת גוונים פסטלית. מיתוג החתונה של עינב מזמין אותנו לביקור בעולם שכולו פנטזיה וכמובן שאנו לא מסרבות.

 

Life with a View Photography

 

אחרון ובהחלט חביב, הוא החלק הראשון בתחזית הטרנדים  - המקום האולטימטיבי להתעדכן בו בכל מה שיהיה חם ועדכני במהלך השנה הקרובה בעולם העיצוב והחתונות. המשך יבוא...

 

✮✮✮

 

כבר סקרניות לגלות על מה ועל מי נכתוב לכן כאן, בעוד שבועיים בדיוק!

 

 

 

מאת:כלות אורבניות