בלוג - מגזין חתונות ראשי

אוצרת רגעים

26.07.11 יום ג'
פיסת בד, חצי מבט, חתלתולים משחקים על הספה, קרן שמש עדינה, זוג עגילים בקופסא ממתינים בשקט לכלה שתענוד אותם...      
Read more...
הבקרים הכי כייפים הם הבקרים הללו בהן אנחנו מגלות הפתעות קטנות שמחכות בתיבת המייל שלנו. זאת יכולה להיות כלה אורבנית מדליקה, הזמנה יפה, מעצב/ת חדש/ה... הפעם, היה זה סרטון הוידאו של יוצר קולנוע צעיר בשם יובל.      
Read more...
בימינו אנו, מסתבר שלחגוג בת מצווש, זה בהחלט לא עניין של מה בכך! אז פשוט שיכחו מכל חזיונות העבר (המסוייטים, אם יורשו לנו לומר) בנושא, ובואו איתנו לצלול אל ההווה.
Read more...

זכרונות ילדות

22.07.11 יום ו'
בכל פעם שאנו פוגשות בעבודותיה של עוד אישה מוכשרת - אנו מתמלאות גאווה ואושר רב, ומחכות כבר לרגע שנוכל להציג אותה בקול תרועה רמה. היום, נפל בחלקינו הכבוד להציג בפניכן פוסט בת מצווש שצולם כל כולו ע"י דנה ישראלי. 
Read more...

חתונה על אוטומט

18.07.11 יום ב'
אנחנו מאוהבות בעיסוקים הקטנים והגדולים שסביב השמלה, התמונות, הפרחים, ההזמנות ועוד ועוד - הרי בשביל זה אנחנו כאן, וכנראה גם אתן (ואתם?!?).  
Read more...

פרימה בלרינה

16.07.11 יום ש'
כשיצאנו מהקרנת הסרט 'ברבור שחור' הרגשנו פשוט תחושה של עילוי! התחושה הזאת נבעה לא רק לנוכח המשחק המעולה של השחקניות שמככבות בו, אלא גם לנוכח השמלות המדהימות שהופיעו בסרט מתחילתו ועד סופו (ואתן הרי יודעות כבר שיש לנו חולשה לשמלות יפות...). 
Read more...

ספינה של אהבה

15.07.11 יום ו'
מידי יום, במסגרת שיטוטינו הנרחבים ברשת, אנו נתקלות בסרטוני "Save the date" מקסימים ומרגשים... בכל פעם, כשאנו חושבות שכבר מצאנו את תיבת האוצר השווה מכולן, מגיעה תיבה מנצנצת וגדולה יותר! 
Read more...

נעמה ואיל, 8.4.11

11.07.11 יום ב'
אם חשבתן ששירה בציבור זה עניין לשרהל'ה שרון בלבד - אז טעיתן, פשוט כך. הזוג שנציג בפניכן היום הכיר באירוע חברים משותף של שירה בציבור. כן, כן, שמעתן נכון. 
Read more...

תמי ועיטם, 17.5.11

11.07.11 יום ב'
‫"‬בן המלך מאוהב‫,‬ בנסיכה עם שערות זהב‫...",‬ והאמת האמת ‫-‬ שגם לנו זה קרה‫,‬ שוב‫! 
Read more...
‎‎הם אוטוטו נוסעים לירח דבש מפנק ‫(‬ובהחלט יש כאן סיבה לקנא קצת‫...),‬ אבל עדיין מוצאים את עצמם מתרפקים בהנאה על זכרונות החתונה‫...
Read more...

אהבה בשדה כותנה

11.07.11 יום ב'
יששש! שוב פעם "סיבה למסיבה". בדיוק כמו שאנחנו אוהבות. הפעם, מדובר בט"ו באב, חג האהבה בגירסא הישראלית ביותר שרק ניתן למצוא בסביבה.
Read more...
כשאנו מביאות לכן תמונות, סרטונים והזמנות מחו"ל אנחנו נהנות, שואבות השראה ואז, איפה שהוא עמוק בתוכנו, אנחנו נאנחות לעצמנו ואומרות "חבל שכאן בארץ אין דברים כאלה".  
Read more...

הדס ועומר, 23.2.11

08.07.11 יום ו'
יש זוגות שפשוט בא לנו לחבק חזק, חזק ולא לעזוב! כאלה בדיוק הם עומר והדס! מדובר כאן בשילוב מוצלח ביותר בין מושבניקית לעירוני, היכרות שתחילתה בהתכתבות אפלטונית על גבי הרשת.
Read more...

סיפורי בדים

06.07.11 יום ד'
את סדרת הוידויים שלנו, שמגיחה מפעם לפעם, אתן כבר מכירות היטב. ולכן גם את הפוסט הזה אנחנו מרשות לעצמינו לפתוח בוידוי נוסף ומרגש: אנחנו אוהבות תחרה! מאוד אוהבות תחרה!  
Read more...
על הקבוצה הסודית שלנו שמעת? ששששש....
תכתבי לנו את המייל שלך ונצרף אותך:
יש להזין כתובת מייל

תנאי שימוש באתר | מי אנחנו? | צרו קשר | רוצים לפרסם אצלנו? | הפינצטה | לבלוג-מגזין
עיצוב: קלפטיש מרקטינג בע"מ  | בנייה ופיתוח: Ijoomla | כל הזכויות שמורות 2018