כי גם לקטנטנים מגיע

25.06.12

 

את שאנה לאוב, בעלת בוטיק בגדי ילדים מיובאים בשם"‪"‬Shan ‪and‬ Toad, פגשנו לראשונה בעת שהחלטנו להציג בגדי שושבינים ושושבינות במסגרת פינתנו בתכנית "זה ייגמר בכלה", בערוץ האופנה הישראלי. רצינו להציג בגדי ילדים שיקיים ובאיכות גבוהה, כאלה שיתאימו למעמד אירועי הערב ויחד עם זאת יהיו גם נוחים וכיפיים ללבישה עבור הילדונים - וכאן בדיוק נכנסה שאנה לתמונה.

 

 

caramel baby & child

 

הבוטיק "‪"‬Shan ‪&‬ Toad נמצא בירושלים ולכן במסגרות ההכנות לפינה עשינו עשינו מסע קטן לבירה, נפגשנו עם שאנה וגם זכינו להכיר מקרוב את הפריטים הנפלאים אותם היא בוחרת לייבא. גילינו בחורה מקסימה, ממוצא אנגלו-סקסי, שהרגישה כי נישת בגדי הילדים באיכות גבוהה לא מספיק מפותחת בארץ ולכן החליטה לעשות מעשה ולקחת את המושכות לידיה.

 

 

Sonia Rykiel

 

מסתבר גם כי החיבור בין שאנה לבין ייבוא בגדי ילדים הוא טבעי ממש, שכן פרט לכך שמדובר בחובבת אופנה ששיק זורם בדמה, שאנה היא בעצמה אם לשלושה ילדים ולכן באופן מתבקש כמעט, משימת חיפוש בגדי ילדים עבור הקטנטנים שלה הפכה עד מהרה לתחביב לכל דבר.

 

 

La petite Luce

 

בחודשים האחרונים פונות אלינו יותר ויותר כלות בשאלה היכן מוצאים בגדים יפים לקטנטנים לרגל יום האירוע. הרי כשמדובר בבחירת שמלת כלה או לחילופין בחליפת החתן - מאוד ברור לאן פונים ולכן בדרך כלל זו רק שאלה של טעם אישי. בכל הנוגע לבגדי ילדים, נדמה לעיתים כי המצב יותר מבלבל ופחות ברור, שכן הסצינה כולה לוקה קצת בחסר מבחינת היצע וגיוון.

 

 

loulou eskimo

 

המטרה שלנו בחיפוש אחר בגדי ילדים שהצגנו במסגרת הפינה בתכנית, היתה למצוא פריטים שהם קלאסיים ועם זאת עכשוויים, זוהרים אך גם נוחים, תוך שימת דגש חשוב על סוגיית האיכות, על השימוש בבדים איכותיים והקפדה על גימורים ברמה גבוהה. לכן, כשנתקלנו בפריטים הייחודיים של שאנה, היה לנו ברור שלא נשמור אותם ואת אפקט ה"וואו" שהם מייצרים רק עבור התכנית, אלא נחלוק אותם גם איתכן, כלות יקרות שלנו, במטרה לפזר ולו במעט את מסך הערפל שנח על קטגוריית הלבשת הילדים.

 

 

La petite Luce

 

למעשה, בגדי ילדים בקטגוריית הערב לרוב נחלקים לשני סוגים עיקריים: בגדים שהם ילדותיים, לעיתים ילדותיים מידי ולכן לא הולמים את המעמד או לחילופין בגדים בוגרים מידי, כאלה שהופכים את הילדים למבוגרים קטנים ליום אחד. היכולת לעסוק בשילובים: בגדים עם קריצה ילדותית אך לא ילדותיים מידי היא הנדירה, והיא זאת שגרמה לנו להתאהב בבגדים שמצאנו אצל שאנה.

 

 

Sonia Rykiel

 

הצצה באתר הבית של "‪"‬Shan ‪&‬ Toad, חושפת את מותגי הילדים האיכותיים שניתן למצוא שם, ביניהם: LIHO‪ ,caramel baby & child, loulou eskimo, sonia rykel, le petite luce, kico kids‬ ועוד רבים וטובים, כאשר המכנה המשותף בין כולם הוא בקו היצירתי והמתוחכם המאפיין אותם, אותו קו שגרם לנו לרצות לחזור שוב לילדות או לפחות להלביש כמה ילדים בסביבתנו הקרובה.

 

 

 

loulou eskimo

 

שמחנו מאוד לגלות אופנת ילדים מזן אחר ואנחנו מלאות אופטימיות לגבי קטגוריית בגדי הילדים בארץ. מקוות שבמהרה יהיו לנו הרבה אפשרויות נהדרות ומלאות שיק לבחור מהן, כי הרי גם לשושבינות ולשושבינים המקסימים מגיע להרגיש כמו כוכבים לפחות לערב אחד.

 

 

kico kids

 

ואם מתחשק לכן לראות אותנו על המסך, בפינה המלאה של כלות אורבניות על בגדים לקטנטנים וקטנטנות, אתן מוזמנות להיכנס לכאן ולחפש אחר התכנית הראשונה של "זה ייגמר בכלה". צפייה נעימה!

 

*צילום ועריכה גרפית: כלות אורבניות.

מאת:כלות אורבניות