כדי שתהיה דודה שלי

25.06.12

 

הסרטון שיככב בפוסט של היום הולך לחסוך מכן את מנות הסוכר בכוסות הקפה של היום, ואתן יודעות מה? גם של מחר. וכן, עד כדי כך הוא מתוק!

 

לפני ימים ספורים נערכה חתונתם של מיכל ואריה, ולרגל המאורע הוכן סרטון ההפתעה הבא, בו גפן, אחייניתם, מספרת על הזוג הצעיר.

 

צילום מסך

 

אתן בטח אומרות לעצמיכן "מה כבר יכול להיות מיוחד כל כך בילדה שאומרת כמה דברים למצלמה?", אבל כנראה שסרטון כמו זה עדיין לא ראיתן. יש בו את כל המרכיבים הנכונים לסרטון מוצלח, שניים ליתר דיוק, והם מתיקות אין קץ וכנות שובה שהיא נחלתם הבלעדית של ילדים.

 

צילום מסך

 

ומסתבר שלא רק אנחנו הרגשנו שהסרטון הזה צריך לעלות לבלוג ובמהרה. רגע לפני שהתחלנו לעבוד על הפוסט קיבלנו מסר מפתיע ממיכל, הכלה מהסרטון, שהרגישה צורך עז (וברור לחלוטין!) לחלוק איתנו את הסרטון שיצרו לכבודה ולכבוד בעלה הטרי, אריה. כמובן שהחיוך עלה על שפתותינו, ורצנו אצנו למלאכה בכדי לעשות הפתעה נוספת לזוג החמוד הזה.

 

וכעת, הגיע הזמן לצפות בסרטון ולהכיר את הכוכבת האמיתית שלו, הלא היא גפן שרוצה רק דבר קטן אחד מכל עניין החתונה הזאת - שמיכל תהיה דודה שלה. מה לא ברור?

 

 

 

ומה נאחל לכן, כלות אורבניות יקרות, אחרי צפייה בסרטון שכזה? המשך יום מתוק, מתוק, מתוק, הרי אי אפשר אחרת! ואתם, זוג יקר, מיכל ואריה, דעו שזכיתם במשפחה מיוחדת עם אחיינית עוד יותר מיוחדת, ועם סרטון שאנו בטוחות שתיהנו לצפות בו עוד שנים ארוכות ארוכות.

 

✭✭✭

 

צילום: אילן קדוש

עריכה והנפשה: ג'ני מוגילבסקיה

מאת:כלות אורבניות