יריב ויוליה, 30.10.13

13.01.14

 

כל אחת ואחת מן החתונות האורבניות מצליחה בקלות רבה לפלס את דרכה ישירות אל ליבנו, ולגרום לנו להיזכר טוב, אבל ממש טוב, מהי הסיבה האמיתית להנאה הצרופה המלווה את עבודתינו היומיומית ב״כלות אורבניות״ - אתן, כמובן שאתן! לכן, כשפגשנו במילותיה של יוליה, הכלה האורבנית שתיזכו לראות כאן היום, שבנו והתרגשנו בדיוק כמו בפעם הראשונה כששמענו מילים שכאלה. יוליה סיפרה לנו כי תקופה ארוכה עוקבת היא בשקיקה אחרי הבלוג-מגזין, שהיה ועודנו השראה גדולה בעיניה, ולאורך כל הדרך כולה חיכתה שגם היא תהיה בין אלה שישתפו אותנו בחתונתה. יוליה יקרה, אז הנה הגיע הרגע הזה, דעי לך שאנו מתרגשות כמעט כמוך.

 

ואתן כלות אורבניות שלנו, מוכנות ומזומנות לחתונה האורבנית הבאה שלנו? בטח שמוכנות, כי הנה אנחנו צוללות היישר לתוך ההיכרות עם יוליה והחתן האורבני שלצידה, יריב - זוג סטייליש במיוחד!

 

יריב ויוליה הכירו לפני מספר שנים במקום עבודתם ומיד נשמע שם ה״קליק״. לאחר זמן לא רב עברו השניים להתגורר יחדיו בתל-אביב, עם כלבתם העצלה והאהובה פיקה, וכעבור כמה חודשים נשלפה לה הטבעת המנצנצת בלוקיישן רומנטי - למרגלות נחל דן בצפון.

 

תשובת ״האיי דו״ של יוליה לבטח הידהדה בכל רחבי השמורה ומיד כשחזרו השניים לביתם החלו הם בתכנון האירוע. החתונה עצמה נערכה כחמישה חודשים לאחר-מכן בלוקיישן אליו הגיעו לגמרי במקרה, אחרי שאיבדו את דרכם בחיפוש אחר מקום שונה לגמרי שתיכננו לבקר בו.

 

את טקס החופה ערכו השניים במרפסת הצופה על שמורת הטבע עמק חפר, כשהרוח הנעימה והקרירה מלטפת. הם התחתנו בחתונה אינטימית וקטנה, עם החברים הטובים והמשפחה הכי, הכי קרובה.

 

כיאה לאירוע שכזה, החגיגות עצמן נמשכו עד השעות הקטנות של הלילה והשיק של יריב ויוליה הורגש היטב בכל אחת מן הבחירות שעשו. הוא היה שם טבעי ובלתי מתאמץ: בלוקיישן, בלוק האופנתי של השניים, בעיצוב המקום ובאווירה עצמה… מזמינות אתכן לפגוש בו, בכל השיק הזה! אתן חייבות!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רגע לפני שניפרד החלטנו לשתף אתכן בסרטון החתונה המשובח של השניים, מאחוריו עומדים אנשי ״כוורת״, שהצליחו ללכוד בצורה יפה ומדוייקת את היום שעבר על הזוג שלנו. בטוחות שתיהנו מן הצפייה:

 

 

ולכם יריב ויוליה, נאחל עוד שנים רבות של אהבה גדולה וחברות אמיתית! עשיתם לנו את ערב יום שני בשבוע!

 

◈◈◈

 

מקום האירוע: MC2 בית הראשונים

קייטרינג: בשביל הבשר

שמלת כלה: ליהי הוד

איפור ועיצוב שיער: לילך בלום

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: אסוס

צילום סטילס: אורלי פרל ניר

צילום וידאו: כוורת

עיצוב: הכלה ו-MC2 בית הראשונים

הזמנות: הכלה

די ג׳יי: Adagio - אייל אפשטיין

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)