ירדן וניר, 5.6.12

14.11.12

 

לפני כחודשיים קיבלנו לתיבת המייל שלנו מסר מחתן יקר בשם ניר, שסיפר לנו כי אשתו, ירדן, מאוהבת בבלוג, ובזמן ההכנות לחתונה שלהם הייתה שולחת לו מידי כמה ימים פוסטים שאהבה ומצאה לנכון שיתאימו לאירוע הפרטי שלהם.

 

 

 

הוא סיפר לנו שהחתונה כבר מאחוריהם, וכעת הוא רוצה לשמח אותה ולעשות לה הפתעה קטנה, עם פרסום פוסט בבלוג על החתונה האורבנית שלהם. האמת שאנחנו תמיד נרגשות לקבל סיפורי חתונה חדשים לבלוג, אך הפעם התרגשנו במיוחד שכן לא בכל יום פונה אלינו החתן ומבקש מאיתנו שניקח חלק בהפתעה קטנה לאשתו הטרייה.

 

אז קיבלנו לידינו את התמונות ואת סיפור החתונה של השניים מניר החתן, ששיתף איתנו פעולה בצורה נפלאה, והרי אנו כאן. ירדן יקרה - הפתעה!

 

 

 

 

 

ירדן וניר גרים בת"א, ירדן היא סטאז'רית לראיית חשבון וניר, מהנדס תעשייה וניהול, ובמקביל גם מדריך צילום בביה"ס לצילום 'גליץ'. ניר מספר שהצעת הנישואין שלו היתה מעט מוזרה, שכן החיה האהובה על ירדן היא טפיר (יונק דמוי חזיר) ועל כן ידע שלא תהיה מאושרת ממנה אם יציע לה להתחתן איתו כשהיא מוקפת בהם. והיכן מוצאים בארץ טפירים? בספארי כמובן! וכפי שכבר ראיתן, יש לנו כאן עסק עם חתן ביצועיסט למדי, שאירגן כניסה לכלוב הטפירים בספארי, לקח לשם את ירדן, כרע ברך ושלף כמובן את הטבעת. באותם רגעים מיוחדים כמובן שלא היתה מאושרת מירדן, כשהטפירים האהובים עליה מסביב וטבעת אירוסין דנדשה מתנוססת בגאווה על אצבעה.

 

 

 

 

 

המשך דרכם לחתונה היתה מלווה בדרמה לא קטנה, שכן מקום האירוע בו בחרו להתחתן קיבל צו סגירה, לאחר שכבר סגרו עימו ועם שאר ספקי האירוע. לא נעים, לא נעים בכלל! ניר, שהתעשת במהרה מצא עוד באותו היום מקום חלופי (ומקסים, אם יורשה לנו לציין), עם תאריך קצת אחר אבל עם כל אותם הספקים שבהם כבר בחרו.

 

 

 

ואם כל זה לא מספיק בשביל להגדיר את החתונה הזאת כמבצע צבאי קטן, תוסיפו לזה כלה אחת שהיתה בדיוק בתקופת מבחני הלשכה שלה, כך שבניגוד לרוב הסיפורים, הפעם דווקא החתן שלנו עשה את מרבית הדברים בעצמו, פרט למדידת שמלת הכלה כמובן... בכל-זאת, הרי יש גבול למה שחתן אחד מסוגל לעשות. בסופו של דבר, ועל אף כל הקשיים זכו ירדן וניר באירוע שהיה מעל ומעבר לכל ציפיותיהם, עם זיכרון מתוק אחד שנישאר חרות עמוק עמוק בלב.

 

 

 

ירדן היקרה, מקווה שהצלחנו להעלות חיוך כל פנייך ולהפתיע אותך קלות בשיתוף עם בעלך המקסים! מחכות כבר לפגוש אתכם שוב, בפוסט על ירח הדבש שלכם... שמענו שטנזניה וזנזיבר מעלפות!

 

⧓ ⧓ ⧓

 מקום לאירוע: ביער, יער חדרה
שמלה: יואב ריש
קייטרינג: אבשה
מוסיקה: עידן גבריאל, זברה
צילום סטילס: שי שחר
איפור: ענבל מסאס
עיצוב שיער: ענבל מסאס
נעליים: אלדו

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)