יקב, סטייל בוהמייני וקונספט יפהפה: החתונה של עמית ונעם

23.12.18

הדבר הראשון שעמית ונעם (הזוג שמתארח אצלנו היום) סיפרו הוא שהם זוג שמעריך אוכל טוב ואלכוהול משובח ושהבילויים הזוגיים שלכם כוללים לרוב יציאה למסעדות איכותיות וסיורי יקבים בארץ ובעולם. ברגע שהם התארסו והחלו לתכנן את החתונה, הם ידעו שהקו העיצובי שלה יכלול את האהבה שלהם לגוד-לייף, וכן, זה מהמם בדיוק כמו שזה נשמע. 

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

מתוך הפינצטה שלנו

cover

 

cover

 

עמית מצאה את עצמה מתלבטת לגבי שמלת הכלה שלה. החיפושים אחר השמלה המושלמת לא העלו דבר והיא החליטה לעצב בעצמה את השמלה. בעזרת תופרת שנרתמה למשימה נתפרה שמלת החלומות שלה, שכללה חלק תחתון מטול רך והכל בגוון ורדרד עדין שהקנה לה מראה פייתי ורומנטי בטירוף. 

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

kobi

 

cover

 

cover

 

אותה רומנטיקה שאפיינה את הלוק של עמית המשיכה הישר אל צילומי הזוגיות הפסטורליים שלהם. כשמאחוריהם כרמים ומטעים משלל סוגים ולצידם החברים שליוו אותם, התקבלו תמונות יפות ומלאות רגש באופן הכי אותנטי ומקסים שיש. 

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

כעת נתמקד בעיצוב החתונה שהוא, כפי שאמרנו, היה בקונספט של יקב בוהמייני. ׳הנחלה׳ התמלאה בחביות עץ אלון, בדומה לחביות בהן מאחסנים את היין ביקבים, הריהוט ושאר הדיטיילס שפוזרו בו היו עשויים בעיקר מעץ ושילבו צמחיה ירוקה, כריות בצבעי שמנת ו-Fairy lights להשלמת האווירה החמימה.

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

הטאצ׳ים הכי-הכי יפים לטעמינו היו אלו שחיזקו את התחושה הטבעית במקום, כמו צרורות העלים והפרחים שפוזרו במרכזי השולחנות והצמחייה שבצבצה מבקבוקי זכוכית ונכחה בנקודות שונות. כל אלו השתלבו בתפריט ים-תיכוני קליל ומשובח שהשלים את האווירה והקונספט.

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

כך, המכלול המוצלח הזה הביא חתונה רומנטית, שיקית בטירוף שמבוססת על טעמם האישי והמיוחד של בני הזוג. בשלוש מילים: ווי לאב איט.

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

קרדיטים:
צילום סטילס: קובי מהגר, מוסיקה פלוס
מקום האירוע: הנחלה
מוסיקה: תומר מייזנר, מוסיקה פלוס
צילום וידאו: מוסיקה פלוס
עיצוב האירוע: מירו דניאל

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: עלי דפנה
שמלה: בעיצוב הכלה ובתפירת לריסה
איפור: קארין כהן
עיצוב שיער: אור לוי
חליפת חתן: טומי הילפיגר
חוויות: פרעצל של queen p
הפקה: שיר הדר 

מאת:כלות אורבניות