יצירה, השראה ומלא נוסטלגיה: החתונה המרגשת של נועה וגל

26.09.19

בכל חתונה מושקעים מחשבה, תכנון ואלמנטים אישיים - אבל זוג עם היסטוריה כמו של נועה וגל לא פוגשים כל יום, ואין זה מפתיע שביום הגדול שלהם היו משובצים אינספור טאצ'ים סופר פרסונליים ומלאי משמעות עמוקה לקשר ארוך השנים שלהם.

gallery 1

gallery 1

gallery 1
אז כן, הם למדו ביחד מכיתה א' אבל היה זה רק בשיעור חשבון בכיתה ג' שגל כתב לנועה על פיסת נייר קרועה אם היא רוצה להיות חברה שלו. מאז הם צעדו זה לצד זו בכל תחנות החיים החשובות, לעתים ביחד, לעתים בנפרד. גם כשלא היו בזוגיות, נותרו תמיד חברים טובים. בגיל 16 החליטו שהם מספיק בוגרים לנהל שיחת יחסינו לאן, שמו את הדרמות בעבר ומאז הם בזוגיות סופר יציבה ומאושרת - 11 שנים לייטר.

gallery 4

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 4


הצעת הנישואין התרחשה ביום הולדתה ה-26 של נועה כשגל ביקש ממנה לפנות את היום לפיקניק, טיול וארוחה במסעדה. אחרי יום מהנה הם הגיעו לספסל ביפו ממנו נשקף נוף ימי ופסטורלי במיוחד, ושם, על כוס יין, עם ברכה שהקריא, שלף גל טבעת. הכי אינטימי ומרגש שיש. 

gallery 7

gallery 7


אז איך מתכננים חתונה אחרי כל כך הרבה שנים יחד? לשניים היה מאוד חשוב, בראש ובראשונה, להישאר נאמנים לעצמם. כתל-אביבים מבטן ומלידה, היה ברור להם היכן תתקיים החתונה, הם גם ידעו שתהיה זו חתונה הפוכה כי הם פחות בעניין של לערבב אוכל וריקודים לסירוגין. ווי טוטאלי גט איט.

gallery 10

gallery 10

gallery 10
הם בחרו בטקס שיוויוני שישקף את הערכים שמנחים ומובילים את הזוגיות שלהם ובחרו בחברה טובה שהיא גם סוג של מנטורית לערוך את הטקס וללוות אותם בתהליך. הם הכניסו נגיעה אישית ומרגשת להזמנה שלהם וגם לרקמה בשמלה של נועה ובדש הז'קט של גל - ציור שגל צייר לנועה כשהיו בני 17! טוב, יש יותר חמוד מזה? 

gallery 13

gallery 13

gallery 13


בכל הנוגע לספקים, לנועה וגל היה חשוב שמעל לכל, יהיו אלו אנשים עם וייבים מעולים, שכיף להיות בסביבתם, וכאלו שיראו את החתונה כיצירה משותפת בינם לבין הזוג. השניים התייחסו לחתונתם כאל קנבס ענק ובחרו ספקים שציירו ביחד עמם מאסטרפיס מלא אמירה ונשמה. 

gallery 16

gallery 16

gallery 16

 
כשזה הגיע לקונספט האירוע, סירות היו העוגן של העיצוב כולו. והתמה הימית שלטה אך לא השתלטה (בכל זאת החתן הוא קצין בחיל הים והשניים היו בצופי-ים ביחד בנערותם). העיצוב עשה שימוש רב בחומרים טבעיים והתהדר בצבעוניות טבעית, רגועה ונייטרלית.

gallery 19

gallery 19

gallery 19

 
גם המתנות  לאורחים היו ברוח אהבתם של בני הזוג לים, ודודתה הקרמיקאית של נועה הכינה במו ידיה סירות לחלוקה לאורחים, כשאין סירה אחת דומה לאחרת. אבל רגע, לאורחים ציפתה הרבה יותר מדליקה מסירות קרמיקה. והיא הגיעה על רחבת הריקודים.

gallery 22

gallery 22

gallery 22


נועה היא רקדנית בפרויקט מדעי-אמנותי שנקרא Feedback. כל חוויה מבוססת על מתנדב שמחובר לחיישני ביופידבק שמודדים קצב לב, הזעה, וזרימת דם. פרמטרים אלו מיוחסים לתחושות ותגובות בעולם הרגשי - עוררות, נינוחות, דריכות, ועוד. הפרמטרים הגופניים מתעוררים לחיים בשלל חוויות פידבק: מופע, הרקדה, וכדומה. בחתונה בחרו נועה וגל לחבר את עצמם לחיישנים והאורחים רקדו בהתאם למדדים הפסיכו-פיזיולוגים של הזוג המאושר. זה לא היה רק רעיון חדשני וסופר מגניב, הוא גם העיף את המסיבה לגבהים מטורפים. 

gallery 25

gallery 25

gallery 25

2


אז מה מייעץ הזוג המיוחד הזה למי שנמצאים עכשיו בשלבי התכנון? לכו עם מי שאתם ותחגגו את הדברים שמגדירים את האהבה, החברות והזוגיות שלכם.

1

gallery 28

gallery 28


קרדיטים: 

צילום סטילס: מור אלנקווה
מקום האירוע: שבע - מקום לאירועים
עיצוב האירוע: White Rainbow - שני לירן
שמלה: שחר אבנט
איפור ושיער: הדר גרינברג

+ קרדיטים נוספים


קייטרינג :bazaar 
מוסיקה: גיא חג'ג' 
צילום וידאו: איתי בן זריהם 
טבעות: אירוסין - אגס ותמר / נישואין - ענבר תכשיטים 
נעלי כלה: נעלי לאפייט 
נעלי חתן: fiocco nero 
הזמנות / מיתוג: שירה וולפנזון 
חליפת חתן: blue navy 
חוויות: אנלוגית - Analogit צילום אנלוגי ופולארויד לארועים 
מתנות לאורחים: סירות קרמיקה בעבודת יד 
עורכת הטקס: דניאל נתלי קינד

מאת:libby@urbanbrides.co.il
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)