יפעת ועופר, 17.6.10

05.02.11

 

יפעת (31) ועופר (30) נפגשו לפני כשלוש שנים בנסיבות שניתן להגדיר אותן "כלא ממש רומנטיות". למרות זאת, בלי כל התראה מוקדמת צמחה לה אהבה גדולה שהובילה לזוגיות מופלאה. ליפעת קליניקה לטיפולי גוף-נפש ואילו בעלה, עופר, סטודנט לתואר שני במדע הדתות. כבר שנתיים חולקים הם את ביתם עם חתולה קטנה ומקסימה העונה לשם קטיה.

 

אחד הדברים ששיחקו תפקיד מכריע בחתונתם היתה העובדה שלא רצו שהחתונה שלהם תהפוך לנטל כלשהו (לא עבורם ולא עבור אורחיהם). הם השקיעו זמן ומשאבים כלכליים רק בדברים שבאמת, אבל באמת היו חשובים להם. מבחינתם היו אלה האוכל, הצילום, המקום והמוזיקה.

 

את שמלת הכלה שלה קנתה יפעת במחיר סביר לחלוטין, וכמו-כן בחרה להתארגן בביתה עם חברותיה ואחיותיה - תענוג ופינוק אמיתי להגדרתה. גם את נושא האיפור לקחה הכלה שלנו על עצמה, קנתה איפור איכותי ואיפרה את עצמה עם עזרה מחברה טובה. בהמשך ההכנות הגיע הרגע לבחור את טבעות הנישואין. אחרי חיפושים מתישים למדי, הגיעו ליהודה הצורף. יהודה, מוכר את הטבעות שלו להרבה מאוד חנויות יוקרתיות בת"א ואצלו קיבלו את ההזדמנות לעצב את טבעות הנישואין שלהם בעצמם. חוויה אמיתית במחיר שפוי.

 

לגבי המקום עצמו יפעת ועופר רצו מקום אותנטי, בטבע, אבל גם לא רחוק מידי. לא הייתה להם שום כוונה לגרום לאורחים שלהם לתהות "מדוע זה קורה לנו? למה הם לא מצאו מקום פחות נידח להתחתן בו?". בסופו של דבר מצאו השניים גן עדן קטן להתחתן בו, חווה אורגנית אמיתית שמגדלים בה עצי תאנה, שזיפים, רימונים, גפנים ועוד, ממש בעמק הארזים בירושלים. המקום, בעל נוף עוצר נשימה, היה מבחינתם התפאורה המושלמת לאירוע שלהם. העיצוב במקום גם הוא נעשה ע"י הזוג שלנו בכבודו ובעצמו. הם קנו עציצים קטנים שקישטו את המקום כולו, ובסיומו של האירוע התפנקו האורחים בעציצים ולקחו אותם כמזכרת לביתם.

 

החתונה עצמה נערכה ביום חמישי, אך קבלת הפנים התחילה כבר בשעה חמש. אז נכון, היו קצת הרמות גבה אבל בסופו של דבר כולם הגיעו והחופה עצמה נערכה לפני השקיעה. האירוע התרחש חציו באור יום וחציו בלילה, דבר שתאם בצורה מושלמת את רצונותיהם של השניים. הם רצו אינטימיות בחופה ומסיבה מטורפת אל תוך הלילה וזה בדיוק מה שהיה!

 

לסיכום, ביקשו יפעת ועופר למסור לכם את הדברים הבאים, הבאמת חשובים: "אנחנו חושבים שמצאנו את האמצע באירוע שלנו. התעקשנו על מה שבאמת היה לנו חשוב וגם חשבנו כיצד לא להכביד על האורחים שלנו עם כל מיני שגעונות. קיבלנו מסיבה בלבד. בלי סרטים, בלי מצגות ובלי הופעות. רצינו רק לרקוד...".

 

ובהקשר הזה אנחנו חייבות לציין שזה פשוט כייף גדול לפגוש בכל פעם מחדש באירוע שהוא קצת אחר, קצת שונה, והכי הכי מייצג את הזוג לו הוא שייך. יפעת ועופר, היתה לכם חתונה קלילה ונעימה, עם אווירה פסטורלית מושלמת! נהננו ממש ואנחנו בטוחות שכך גם כל הקוראות המקסימות שלנו. המון תודה על השיתוף! מאחלות לכם חיים מאושרים, שמחים ומלאי אהבה!

 

♪♪♪

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם בא לכן להציץ לעוד תמונות מהחתונה המקסימה של יפעת ועופר, כנסו לכאן.

 מקום לאירוע: חווה אורגנית, טור סיני (אזור ירושלים)
שמלה: שמלה ראשונה - מריפוסה, שמלה שנייה - HDL דפנה לוינסון
קייטרינג: רפי אביב
מוסיקה: איציק דדיה (מנטרה אירועים)
צילום סטילס: שחר רובין
איפור: מוצרים של חברת האיפור MAC
עיצוב שיער: איתי ורנר
נעליים: נעל ראשונה - נעמה בצלאל, נעל שנייה - else, spring

מאת:כלות אורבניות
תגיות: