יפעת ונדב, 9.4.14

14.07.14

 

פעם אחר פעם, אנו פוגשות כאן על גבי דפי הבלוג-מגזין שלנו זוגות אשר זכו להכיר זו את זה בשלל דרכים ונסיבות, לעיתים כאלה ממש מפתיעות. המפגשים הללו עימם לימדו אותנו שאין לדעת מה יביא איתו יום חדש ואת מי נכיר במהלכו, בדיוק כפי שקרה גם ליפעת ונדב אשר הכירו האחד את השנייה בעת שביקרו חבר משותף בבית החולים.

 

למעשה הייתה זו נקודת הזינוק של שמונה שנות זוגיות ובמהלכן כבר ידעו השניים כי יינשאו לבסוף, אך במקביל גם ניהנו מן הדרך לשם. עם המעבר לדירה משותפת, מצאה יפעת פתק עליו כתבה כבר בימים הראשונים לזוגיותם על כך שהיא ונדב יהפכו לבעל ואישה - כי ככה שזה כשיש אינטואיציות חזקות המוכיחות עצמן כנכונות.

 

 

 

 

הצעת הנישואין התרחשה במקום הנינוח ביותר שיש, בדירתם המשותפת של השניים. נדב כרע על ברכו כשברקע התנגן שירה של לנה דל ריי, Young And Beautiful, ואילו יפעת ענתה בחיוב. השיר הזה אף ליווה אותם במהלך הריקוד הראשון בחתונה… וסגר מעגל קטן.

 

 

 

 

 

עשרה חודשים שלמים עמדו לרשות בני הזוג עד ליום חתונתם ואותם הם העבירו בעוד ועוד החלטות משותפות. השניים סיפרו לנו כי הרגע המרגש ביותר במהלך היום הזה קרה הרבה לפני טקס הנישואין עצמו ואפילו עוד לפני ההגעה למקום האירוע - בעת שפגשו לראשונה זו בזה, אחרי בוקר של הכנות.

 

 

 

לאחר הפגישה המרגשת יצאו השניים לטיול אורבני בלב העיר, ולמרות שהם מעידים על עצמם כביישנים אל מול המצלמה, הם הצליחו להשתחרר, לפלרטט עימה וליהנות מכל רגע משותף של יחד אל מולה.

 

 

 

 

בכל הנוגע להחלטות עיצוביות, חפצו השניים באירוע אלגנטי עם נגיעות צבע של שחור, לבן וזהב, אך על כל אלה ועוד אנו מבטיחות לספר לכן בפוסט נפרד שיגיע ממש בקרוב!

 

 

 

 

 

 

חופיה היפים של יפו השקיפו על נדב ויפעת במהלך טקס החופה המרגש, כשהם משתלבים בצורה נפלאה לצד מוטיבים ימיים נוספים, החל מהדגים שכיכבו במיתוג ועד לדגמי סירות מפרש קטנות אשר קישטו את אחת העמדות באירוע.

 

 

 

 

 

שירה המרגש של לנה דל ריי פינה את מקומו במהרה לטובת פלייליסט כיפי שגרם לכולם לשמוח, לרקוד ולחגוג את אהבתם של הזוג שהפך זה עתה לבעל ואישה.

 

 

 

תודה לכם נדב ויפעת על שבחרתם לחלוק את יום החתונה שלכם איתנו ועם הכלות האורבניות שלנו! מאחלות לכם שנים רבות של זוגיות משובחת ואהבה גדולה גדולה!

 

✧✧✧

 

מקום האירוע: בית על הים

קייטרינג: טעם וצבע

בר: סופרים

שמלת כלה: אניה פליט

נעלי כלה: TWENTYFOURSEVEN

איפור ועיצוב שיער: מורן סטויצקי

בגדי חתן: אופנת סגל

נעלי חתן: זארה

צילום סטילס: אילן מור

עיצוב ועמדת שזירת פרחים: מורן כרמלי

טבעות נישואין: הידרה

די ג׳יי: יניב ישעיהו

עורך הטקס: הרב מנשה זליכה

מתנות לאורחים: עמדת שזירת פרחים

 

מאת:כלות אורבניות